31.03.16 року кафедра аналітичної хімії та ХТ ХД та КЗ в черговий раз  приймала гостей – учасників 53 Всеукраїнської олімпіади з хімії серед учнів 8-11 класів. На кафедрі побували діти та вчителі з міста Харкова та Закарпатської області (м. Ужгород, Хуст, Свалява). Найбільше було дітей з 9 класів – 10 школярів, а також з 8, 10 та 11 класів.

Доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ презентує косметичні засоби виготовлені студентами

Доцент Авдієнко Т.М. представила спеціальність «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів». Розповіла про переваги та перспективи навчання в УДХТУ. Кожен учасник заходу отримав інформаційні матеріали зі спеціальностей факультету «Технології неорганічних речовин». Студенти кафедри аналітичної хімії підготували яскраві маленькі подарунки у вигляді декоративного твердого мила.

Різноманіття кольорів та ароматів туалетного мила

Прерогатива у виборі подарунку учня залежала від правильності та швидкості рішення аналітичних задач з якісного та кількісного аналізу.

Не просте завдання змусило замислитись

Переможцю надано право вибору подарунку

Найбільшу активність у вирішенні завдань виявили хлопці з Харкова.

Діти з цікавістю читали презентаційні матеріали та розглядали зразки косметичних засобів: мила, пудри, помад, тоніків та лосьйонів.

Кожен учень заповнив анкету вступника в УДХТУ. Будемо сподіватися, що свого часу школярі зроблять правильний вибір на користь вищої освіти хімічного напряму в нашому ВНЗ.