30 березня у ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» завершив свою роботу ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн».

 

В Олімпіаді прийняли участь студенти з 17 вузів 11 міст України: Дніпра, Харкова, Кропивницкого, Івано-Франківська, Маріуполя, Сум, Кривого-Рогу, Вінниці , Луцька, Кременчуга та Житомира.

Голова журі, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри СКС.

Косолап А.І. привітав переможців Олімпіади. Їх було нагороджено Дипломами І. ІІ та ІІІ ступенів. Усі учасники та організатори Олімпіади отримали Сертифікати та Грамоти.

Спонсор Олімпіади компания Agilie відзначила цікави роботи  студентів сертифікатами на прохождения поглибленних  курсів по веб-технологіям и відвідування конференціі RunIT: Client. Team. Transformation.

Переможці II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року

1 місце:

  • Клименко Олександра Олександрівна, ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет"

2 місце:

  • Петросян Арсен Русланович, Житомирський державний технологічний університет

3 місце:

  • Поліщук Євгеній Олександрович, Український державний хіміко-технологічний університет
  • Стреха Вадим Іванович, Луцький національний технічний університет
  • Шаповал Олександр Сергійович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна


Переможниця олімпіади, Клименко Олександра Олександрівна


Призери олімпіади (ІІ та ІІІ місця)


Робочі моменти олімпіади

Результати олімпіади:
Номер п/п Прізвище ім'я по-батькові повністю ВНЗ повністю місце Сума
1 Клименко Олександра Олександрівна ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет" 1 190,00
2 Петросян Арсен Русланович Житомирський державний технологічний університет 2 160,25
3 Поліщук Євгеній Олександрович Український державний хіміко-технологічний університет 3 141,25
4 Стреха Вадим Іванович Луцький національний технічний університет 3 140,75
5 Шаповал Олександр Сергійович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 3 130,25
6 Яковенко Андрій Володимирович Сумський державний університет 4 118,00
7 Павленко Iгор Андрійович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 5 113,75
8 Непочатов Владислав Юрійович Харківський національний
 університет радіоелектроніки
6-7 108,67
9 Бражніченко Олег Володимирович Кіровоградський національний технічний університет 6-7 108,33
10 Склема Юрій Олександрович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 8 105,67
11 Нагорний Сергій Олександрович Донецький національний університет імені Василя Стуса 9 104,50
12 Степанов Андрій Борисович ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет" 10 99,33
13 Демідов Олександр Тарасович Національний гірничий університет 11 98,00
14 Шимширт Валентин Владимирович ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет" 12-13 86,00
15 Слюсар Роман Тарасович Луцький національний технічний університет 12-13 85,50
16 Будник Денис Олегович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 14-15 82,67
17 Куриленко Дмитро Олександрович Національна металургійна академія України 14-15 82,33
18 Гладка Анна Олексіївна Харківський національний
 університет радіоелектроніки
16 79,00
19 Соколов Владислав Костянтинович Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 17-18 78,33
20 Попов Дмитро Михайлович Криворізький національний університет 17-18 78,00
21 Василенко Владислав Український державний хіміко-технологічний університет 19-20 74,00
22 Цуркан Микола Сергійович Кіровоградський національний технічний університет 19-20 73,25
23 Нестеренко Артур Олександрович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" 21 66,00
24 Кваша Владислав Український державний хіміко-технологічний університет 22 64,00
25 Йосипенко Михайло Васильович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 23 58,50
26 Білокуров Олексій Павлович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 24 54,33
27 Носач Юрій Український державний хіміко-технологічний університет 25-26 52,67
28 Горєлова Раїса Олександрівна Харківський національний
 університет радіоелектроніки
25-26 52,33
29 Депутат Андрій Богданович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 27-28 46,67
30 Деримедвідь Денис Віталійович Національна металургійна академія України 27-28 46,67
31 Волик Павло Костянтинович Національний гірничий університет 29 41,67
32 Журава Ілля Володимирович  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 30 38,67
33 Бичко Дмитро Віталійович Сумський державний університет 31 37,00
34 Моссур Данило Євгеньович Національний гірничий університет 32 35,67
35 Філенков Тимур Рафатович Криворізький національний університет 33 34,00
36 Дугенець Олег Вячеславович Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського 34-36 31,67
37 Чернорот Данило Едуардович Національна металургійна академія України 34-36 31,25
38 Григурко Костянтин Васильович Український державний хіміко-технологічний університет 34-36 31,00
39 Сова Олег Вікторович Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського 37 28,33
40 Донських Денис Сергійович Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 38 15,67
41 Кудик Роман Леонідович Донецький національний університет імені Василя Стуса 39 12,50