28 квітня 2017 року у ДВНЗ УДХТУ завершив свою роботу II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Хімічні технології неорганічних речовин».

В Олімпіаді взяли участь студенти з 7 вузів України, а саме:

  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ
  • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м. Сєвєродонецьк
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків
  • Черкаський державний технологічний університет, м. Черкаси
  • Дніпровський державний технічний університет, м. Кам’янське
  • Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів
  • Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро.

 

Голова оргкомітету, ректор університету, д.т.н., професор Півоваров О.А. привітав переможців Олімпіади та нагородив дипломами I, II та III ступенів. Усі учасники Олімпіади отримали сертифікати за участь.

Переможці II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Хімічні технології неорганічних речовин»

  • 1 місце – Смалій Василь Вікторович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м. Сєвєродонецьк
  • 2 місце – Кутузова Анастасія Сергіївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ
  • 3 місце – Король Данило Романович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м. Сєвєродонецьк

 

Результати Олімпіади:

№ п/п ПІБ ВНЗ Місце  Бал
1 Смалій Василь Вікторович Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 1 35
2 Кутузова Анастасія Сергіївна НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 2 28,5
3 Король Данило Романович Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 3 24,5
4 Дегтярьов Владислав Леонідович ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» 4 21
5 Івлєва Дар’я Олександрівна Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 5 18,5
6 Ейхман Віталій Олексійович НТУ «Харківський політехнічний інститут» 6 17,75
7 Редька Катерина Володимирівна Черкаський державний технологічний університет 7 16,5
8 Душко Анастасія юріївна НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 8 16
9 Приліпа Дмитро Володимирович ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» 9 15,5
10 Недільчук Дарина Сергіївна   ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» 10 12
11 Мягка Юлія Олегівна Дніпровський державний технічний університет 11 11,55
12 Аргунов Олег Анатолійович НТУ «Харківський політехнічний інститут» 12 11,5
13 Бойко Владислава Андріївна Національний університет «Львівська політехніка» 13 11,25
14 Сотнікова Марина Олександрівна НТУ «Харківський політехнічний інститут» 14 9,5
15 Ворощук Іван Михайлович ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» 15 7,25
16 Слісь Андрій Анатолійович Черкаський державний технологічний університет 16 6,75
17 Судакова Діана Олександрівна Дніпровський державний технічний університет 17 6,5
18 Данельська Анастасія Сергіївна Дніпровський державний технічний університет 18 5,5