21 березня 2017 р. в нашому університеті відбувся семінар для вчителів хімії. З привітальним словом виступила проректор з науково-педагогічної роботи О. П. Рижова, яка охарактеризувала можливості залучення школярів до наукової діяльності й перспективи розширення співробітництва УДХТУ із загальноосвітніми навчальними закладами.

Цікаву науково-популярну лекцію «Органічна хімія: вчора, сьогодні, завтра» прочитав доктор хімічних наук, професор О. В. Просяник. Олександр Васильович із захопленням розповів про основні віхи в історії становлення органічної хімії, досягнення науковців ДХТІ – УДХТУ, зокрема, своїх вчителів та учнів. Професор охарактеризував сучасний стан науки, її зв’язки з виробництвом, перспективи розвитку органічної хімії в Україні та можливості використання її досягнень у навчальному процесі. Учасники семінару та гості отримали цінну інформацію про досягнення науковців Хім-Теху та надзвичайно позитивні враження від спілкування з професором О. В. Просяником.