Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі Академія наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором УІВЦ «Галактика» проводять Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

Форум проходить за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Варшавського університету наук про життя, ВГО «Громадська рада освітян та науковців», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», міжнародних представників наукової та освітянської еліти, ВГО «Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України» та ін.

У рамках Форуму заплановано випустити другий випуск інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», яке розповість про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В ній будуть публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщуватись наукові, практичні досягнення та інноваційні  підходи у формуванні розвитку системи освіти. Книга видається на кошти спонсорів та учасників і буде безкоштовно розповсюджуватися через міністерства, відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, представляти регіон на міжнародних форумах, виставках, презентаціях, симпозіумах, семінарах та інших зібраннях.

Організаційний комітет Форуму запрошує Вас до співпраці та пропонує поділитись досвідом своєї роботи на Форумі та сторінках видання. Обсяг інформаційної статті – до 3500 знаків з пробілами, доповіді – 6000 знаків з пробілами. Всі матеріали подаються до УІВЦ «Галактика», організації, яка відповідає за інформаційне забезпечення Форуму та випуск видання.

Адреса:  вул. Прилужна, буд 4/15, офіс 213 м. Київ, 03179, Україна, galaktika-s@ukr.net.

За рішенням експертної комісії, до якої входять представники Організаційного комітету, лауреати Форуму будуть відзначені медаллю
«За вагомий внесок у розвиток освіти і науки», заснованою Президією Академії наук вищої освіти України, згідно наказу від 16.10.15р. №15. Медаль щорічно буде вручатись представникам освіти і науки України та іноземним громадянам і установам на тематичних зібраннях, урочистих зборах й інших заходах, що перетинаються з тематикою галузі.

Захід дасть об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків.

Також доводимо до Вашого відома, що 30 листопада 2015 року були підведені підсумки роботи Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». В його роботі прийняло участь близько 400 представників з усіх куточків України та за кордону. З більш детальною інформацією про цей захід та учасників Форуму можна ознайомитись на сайті http://naukaosvita.simplesite.com.

ПОЛОЖЕННЯ про Міжнародний форум