Економічний факультет УДХТУ відсвяткував своє двадцятирічча. До цього дня була підготована І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми економіки та управління підприємствами України в умовах європейської інтеграції». В її організації приймали участь представники таких країн, як Польща, Болгарія, Молдова, Білорусія та Казахстан.

Конференція розпочала свою роботу з пленарного засідання на якому були вислухані доповіді представників: Дніпропетровської обласної ради, промислових підприємств та вищих навчальних закладів. Регламент конференції передбачав створення шести секції у роботі яких прийняли участь науковців із різних навчальних закладів, у тому числі іноземних.

Основними питаннями, які були розглянуті у ході конференції стали: конкурентоспроможність підприємств та їх об’єднань, інноваційні технології управління бізнесом та фінансами, соціально-економічні тенденції сучасних маркетингових технологій, взаємодія бізнесу та профспілкових організацій у площині соціальної відповідальності, а також були розглянуті теоретичні аспекти економічного розвитку і прикладні аспекти моделювання економічних систем і процесів.

Економічний факультет УДХТУ привітали з ювілеєм: Економічний факультет Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, економічний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кафедра економічної кібернетики при факультеті економічної інформатики Харківського економічного університету імені Семена Кузнеця, Донецький державний університет управління. Також до привітань долучилися Інститут економіки “Національного гірничого університету”, факультет економіки і менеджменту Національної металургійної академії.

Студентам економічного факультету ця подія запам’яталася лекціями від викладачів із польського університету.

Економічний факультет Українського державного хіміко-технологічного університету є досить молодим, тож сподіваємося, що він буде і надалі розвиватися та відсвяткує ще багато ювілеїв.

Савченко Микола