23-24 березня в Національному Авіаційному університеті (НАУ, Київ) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з напрямку «Хімічні технології». Наукову конференцію відкрив ректор НАУ, професор Харченко В.П., який привітав студентів з початком роботи конференції та звернув увагу на інноваційні досягнення і перспективи в галузі «Хімічних технологій».

Спеціальність «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» була представлена науковою роботою студентки групи 5-ХДК-3 Демченко Т.В., яка виступила на конференції з доповіддю на тему «Реакція комплексоутворення кверцетину з цирконілом та використання її в аналізі» (науковий керівник доцент кафедри аналітичної хімії та ХТ ХД та КЗ Вашкевич О.Ю.).

Доповідь магістра кафедри ХТ ХД та КЗ – Демченко Тетяни

На конференції виступали студенти з Харкова, Львова, Сум, Києва, Сєверодонецька, Дніпропетровська та інших міст України. Кожна доповідь жваво обговорювалась. Рівень студентських робіт був настільки високий, що конкурсна комісія довго вагалася з визначенням переможців.

Студенти відвідали музей НАУ, де почули цікаві розповіді про історію університету, а в ангарі побачили справжні діючи експонати літаків та гвинтокрилів. Яскраве враження у студентів склалося під час знаходження в салоні літака.

Гвинтокрил в ангарі НАУ

Демченко Тетяна за штурвалом літака

В останній день конференції було підбито підсумки виступів та відбулося нагородження переможців.

По завершенню конференції учасники здійснили екскурсію центральною частиною Києва.