8 червня 2017 року у Палаці студентів ДНУ відбулася 15-а Ювілейна церемонія нагородження призерів та фіналістів традиційного міського конкурсу «ІНТЕЛЕКТ – ТВОРЧІСТЬ – УСПІХ» – 2017 на кращу науково-практичну розробку серед студентів та аспірантів ВНЗ.

Метою конкурсу є виявлення талановитих студентів, сприяння їхньому професійному росту, створення кадрового резерву молодих спеціалістів.

Партнерами конкурсу є провідні підприємства та компанії промислового, будівельного, фінансового, споживчого, аграрного секторів.

Серед них: ТОВ «Метал-кур’єр», ПАТ «Дніпрометиз», ТОВ «Омега» ВАРУС, НВП «УкрТрансАкад», ЧСМП «Строитель-П», ТОВ «Присамарські сади», ТОВ «Агрофірма», «ГЕТЬМАН», ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та інші.

Оцінювали пропоновані учасниками рішення провідні вчені і спеціалісти-практики підприємств, організацій та бізнес-структур.

У конкурсі взяли участь понад 100 студентів провідних вишів м. Дніпро.

Студенти економічного факультету нашого університету Калафат Юрій та Дузенко Іван (4-МР-11) підготували роботу за темою, запропонованою ТОВ «Метал-кур’єр» – «Машинобудівна галузь України: поточний стан, тенденції та прогноз». Їх наукова розробка присвячена діяльності окремого підприємства: «Перспективи розвитку ЗАЗ». Науковий керівник – декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Чуприна Наталія Миколаївна.

Наші студенти отримали диплом за 2 місце в номінації «Економіка та маркетинг» та грошову винагороду.

Голова Дніпровської міської організації роботодавців Галаган Олександр Васильович привітав переможців та фіналістів конкурсу і побажав творчих ідей та натхнення!

Участь у конкурсі «ІНТЕЛЕКТ – ТВОРЧІСТЬ – УСПІХ» – це чудова можливість для студентів і аспірантів знайти місце проходження практики та роботу своєї мрії.