3 грудня 2015 р. на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету відбулося засідання підсумкового семінару І Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015».

У роботі семінару взяли участь представники 20 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ з різних регіонів України, зокрема з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Житомира, Миколаєва, Херсона, Сум, Одеси, Бердянська, Кам’янець-Подільського та Умані.

До участі у конкурсі долучилось 36 студентів та 15 молодих науковців під керівництвом досвідчених наставників.

Загалом на семінарі було представлено 25 доповідей, що охоплювали широкий спектр тематик та надали семінару міждисциплінарного характеру.

Так, доповідачі ДВНЗ УДХТУ презентували результати науково-дослідної роботи у наступних номінаціях:

• Водопостачання, водовідведення, технології очистки забруднених вод

Студентка гр.6-Н-93 факультет ТНР Дзюба Анна отримала диплом 1 ступеня. Науковий керівник Смотраєв Р.В., к.т.н., доцент.

• Хіммотологія, альтернативні та перспективні моторні палива

Студентка гр.6-ХТП-57 факультет ТВМС Каменева Валерія отримала диплом 1 ступеня. Науковий керівник к.т.н., доцент Шевченко О.Б.

• Екологічна безпека у транспортній галузі

Аспірант кафедри ХТП, факультет ТВМС отримав диплом 1 ступеня. Науковий керівник д.х.н., професор Сніжко Л.О.

Студентка гр. 6-ХТП-57 Монаршенко Тетяна факультет ТВМС отримала диплом 1 ступеня. Науковий керівник д.х.н., професор Сніжко Л.О.

Студент гр. 6-ХТП-57 Качмар Роман факультет ТВМС отримав диплом 1 ступеня. Науковий керівник д.х.н., професор Сніжко Л.О.

Конкурсною комісією були присуджені дипломи І-ІІІ ступенів та грамоти учасників конкурсу, що вручались доповідачам разом з пам’ятними подарунками. Роботи переможців конкурсу рекомендовані конкурсною комісією до публікації у фахових видання „Наукоємні технології” та „Екотехнології та ресурсозбереження”. Також основні результати науково-дослідних робіт будуть узагальнені та представлені у реферативному журналі на сайті конкурсу.

Конкурсна комісія та оргкомітет І Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015» та ректорат ДВНЗ УДХТУ щиро вітають переможців конкурсу, бажають їм успіхів у науковій роботі та сподіваються на активну участь у наступних конкурсах!