1-2 червня в НСК "Олімпійському", м.Київ проходив Міжнародний Форум Cosmetic Ukraine 2016, який організувала Асоціація «Парфумерія та косметика України». В роботі Форуму вперше прийняли участь представники ВНЗ України з Дніпра, Києва, Харкова, Одеси та Львова, в яких проводиться підготовка фахівців з хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів.

ДВНЗ УДХТУ на конференції представляла Вашкевич О.Ю., доцент кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів. В рамках форуму викладачі ВНЗ могли спілкуватися як з представниками компаній виробників, так і проводити агітацію зацікавлених відвідувачів, щодо вступу на навчання.


Виставка обладнання на Форумі Cosmetic Ukraine 2016


Виставка косметичної продукції на Форумі Cosmetic Ukraine 2016


Зацікавлений перегляд експозицій на Форумі Cosmetic Ukraine 2016

На Форумі з пленарними доповідями виступили:

  • Джон Чейв, генеральний директор Cosmetics Europe (Бельгія),
  • Нажуа Каліф, директор з наукових і регуляторних питань L'Oreal (Франція),
  • Олександра Павленко, заступник міністра охорони здоров'я (Українa).

У роботі форуму взяли участь компанії-виробники косметичних засобів, імпортери, дистриб'ютори, постачальники сировини, упаковки та комплектуючих, сертифікаційні центри, випробувальні лабораторії, а також ВНЗ, які готують фахівців в галузі парфумерії та косметики. Географія учасників: Європа, країни СНД, Близького Сходу, Азії, США і Канада.


Представники компанії «Ecogryppo Italia» з викладачами ВНЗ України
(справа: доц. Вашкевич О.Ю. (УДХТУ), проф. Сокольський Г.В. (НУХТ)
та доц. Панченко Ю.В. («Львіська політехніка»)).

Головним завданням конференції було зібрати однодумців  вчених і практиків, діяльність яких пов'язана з парфумерією та косметикою, сприяти обміну науково-технічними знаннями та інноваціями в області косметичного виробництва. 

Особливий інтерес викликала дискусія з питань підготовки спеціалістів з технології косметичних засобів та методи оцінювання підготовки фахівців у вищих навчальних закладах та на виробництвах.


Жвава дискусія між представником компанії «Сosmo Fragrances» та викладачами ВНЗ: доц. Вашкевич О.Ю. (УДХТУ), доц. Панченко Ю.В. і проф. Будішевська О.Г. («Львіська політехніка»).


Спілкування з потенційними абітурієнтами та роздача агітаційного матеріалу на Форумі

Учасники форуму щиро дякують організаторам за теплий прийом, цікаві дискусії та знайомство з новітньою інформацією та фахівцями в галузі технології косметичних засобів і парфумерії.