Шановні колеги!

Запрошуємо вас прийняти участь у одинадцятому Міжнародному конгресі і Технічній виставці «ЕТЕВК-2017» (Екологія, технологія, економіка, водопостачання, каналізація), який відбудеться 12-16 червня 2017 року у місті Чорноморську Одеської області.

«ЕТЕВК-2017» буде присвячений найбільш актуальним питанням у сфері водопровідно-каналізаційного господарства, а саме: підвищення ефективності та стабільності функціонування систем водопостачання і водовідведення. Також будуть розглянуті не менш важливі питання стосовно отримання та використання коштів міжнародних фінансових організацій, енергозбереження, розвитку сучасних технологій, матеріалів, реагентів і обладнання для очищення води, автоматизації технологічних процесів, економіки, удосконалення систем управління і реформування водопровідно-каналізаційного господарства та охорони й захисту природних водних ресурсів.

Одночасно з Конгресом працюватиме Технічна виставка, де будуть представлені новітні технічні досягнення у водному секторі. Основні документи і матеріали Конгресу будуть опубліковані у спеціальній збірці.

Враховуючи важливість і актуальність зазначених питань, пропонуємо усім зацікавленим організаціям, підприємствам, ЗМІ, приватним особам підтримати проведення Конгресу та Технічної виставки «ЕТЕВК-2017». Організатори Конгресу завжди відкриті до плідної співпраці і готові розглянути будь-які зустрічні пропозиції!

Спонсорська допомога, проведення круглих столів та секцій, платформ, шкіл підвищення кваліфікації. За довідками звертатися до Секретаріату Конгресу.

З повагою, секретаріат «ЕТЕВК-2017»

e-mail: etevk@nikti.org.ua

тел. (044) 248-23-75

факс (044) 248-23-19