7 квітня 2017 р. Український державний хіміко-технологічний університет відвідав гість з Франції – професор Ніріна Рандріанантоандро (Nirina Randrianantoandro), координатор міжнародних програм Університету Du Maine (Університету Ле Ман, м. Ле-Ман, Франція).

На зустрічі з провідними вченими та деканами нашого університету було обговорено напрямки та перспективи розширення міжнародного співробітництва в науковій і навчальній діяльності Університету Du Maine та УДХТУ. Такі можливості створюють освітня програма Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ та програма наукових досліджень ЄС «Горизонт 2020».

Професор Nirina Randrianantoandro запросив студентів та викладачів УДХТУ реалізувати можливості академічної мобільності шляхом участі в програмі ЕРАЗМУС+ на базі Університету Du Maine.

Ректор УДХТУ, професор Півоваров О. А. подякував гостя за цікаву розповідь та вичерпні відповіді на запитання й запропонував розвивати наукове співробітництво між університетами в межах міжнародної програми «Горизонт 2020», за якою науковцями УДХТУ вже підготовлено три проекти і стільки ж очікується найближчим часом.