27 травня відбулося знайомство студентів УДХТУ з СОТ «Дубовий Гай». Головною метою поїздки було за один день показати студентам нашого університету, яким насиченим і цікавим є влітку життя в цьому чудовому таборі.

Хороший настрій з самого ранку допоміг створити дружню атмосферу і провести цей день з гарними враженнями. Вже в дорожньому автобусі студенти співали пісень, знайомилися, жартували.

Після прибуття на місце призначення було проведене впорядкування території СОТ «Дубовий Гай», яким займалися, як студенти так і їх куратори та замісники деканів факультетів.

День продовжився змаганнями з футболу, в якому приймали участь команди Механічного факультету, «КВК» та збірна студентів і викладачів. Цей міні-чемпіонат зібрав велику кількість вболівальників. Переможцями стали студенти механічного факультету.

Частина студентів, яка не грала в футбол, взялася за вирішення завдань квесту, що проходив на території СОТ «Дубовий Гай». Студентам необхідно було проявити свою кмітливість, інтелектуальні та спортивні здібності. Участь приймали три команди: команда «Синіх» – збірна факультетів ТВМС та ОТС, команда «Червоних» – факультет ТОР та БТ, команда «Рожевих» – факультет ТНВ. В нелегкій боротьбі з усіма завданнями за найменший час впоралася збірна факультетів ТВМС та ОТС.

Втомлені, але задоволені студенти відправилися на концерт, на якому спочатку відбулося нагородження переможців змагань і квесту, а потім проходила невелика концертна програма. Своїми виступами всім підняли настрій команди КВК «Збірна ХІМТЕХУ» та «Ремарка». Душевним та незабутнім було виконання пісень під гітару від випускників нашого університету Володимира Кисличного (факультет ОТС) та Галини Куличенко (факультет МЕХ). Разом з ними співали асистент кафедри ОХ Куцик-Савченко Наталія Вікторівна та студент факультету ТНВ Дмитро Тетерущенко. Атмосферу концерту була дружньою, публіка аплодувала кожному номеру і підспівувала всі пісні. Після концерту всі бажаючі могли поспівати в караоке.

Окрім того, кожен, хто приїхав мав смогу познайомитися з мальовничою природою за межами табору, подихати свіжим повітрям та скупатися в р. Самара.

День видався дуже насиченим, емоційним, теплим та дружнім. Будемо сподіватися, що студенти отримали незабутні враження і вони обов’язково захочуть повернутися в СОТ «Дубовий Гай», але вже для літнього відпочинку.