24-26 жовтня  в стінах Будинку вчених Дніпра Фондом соціального захисту, підтримки вченим України та членам їх сімей був проведений ХІ Обласний міжвузівський Конкурс на "Кращі наукові, навчальні, навчально-методичні та художньо-публіцистичні видання". Наш університет прийняв активну участь у цьому конкурсі. За його результатами науковці університету посіли:

У номінації «Монографія»

I місце

Півоваров Олександр Андрійович, Василенко Інна Анатоліївна  «Залізооксидні пігменти. Синтез, модифікування, використання у різних галузях науки і техніки.»

Півоваров Олександр Андрійович, Скіба Маргарита Іванівна «Використання контактної нерівноважної низькотемпературної плазми в гідрометалургійній промисловості»

Півоваров Олександр Андрійович, Миколенко Світлана Юріївна «Активована плазмою вода в хлібопекарському виробництві»

Ткаченко Алла Михайлівна, Дробецька Тетяна Олександрівна «Формування інноваційних підходів до управління металургійним підприємством»

Задорський Вільям Михайлович «Синергия в инженерной химии»