УДХТУ ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ «СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА 2017»

23 травня 2017 р. на оглядовому майданчику в парку ім. Т. Шевченка відбулося урочисте закриття щорічного міжвузівського фестивалю «Студентська весна». Цього року уперше виступи студентських колективів відбувалися на відкритій сцені й кожен мешканець міста міг завітати на заключний гала-концерт.

У фестивалі брали участь усі виші Дніпра. Загальна кількість учасників досягла близько 5 тис. осіб. Члени журі переглянули майже 1000 номерів різного жанру: театрального, музичного, хореографічного, циркового, художнього й декоративно-прикладного мистецтва, оригінального і розмовного жанрів, фото-, кіно та відео-твори. На гала-концерті виступили близько 200 виконавців, які виконали самі кращі номери.

Володарем Гран-прі фестивалю "Студентська весна" став колектив Українського державного хіміко-технологічного університету.

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту.

ІІ місце – Дніпропетровська державна медична академія.

ІІІ місце – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Цього року уперше за 60-річну історію конкурсу переможці отримали грошові премії. Свою нагороду, а це – 50 тис. грн, наш університет зможе витратити лише на розвиток студентського самоврядування й підтримку творчих колективів.

Цим досягенням завдячуємо творчій праці Студентського клубу УДХТУ, а саме – його керівника Станіслава Валентиновича Радзімовського, художнього керівника Оксани Василівни Радзімовської, а також колективам усіх факультетів.