З 30 червня по 2 липня у нашому місті на території Монастирського острову пройшов фестиваль Студентська Республіка 2017!

Яскраві, різнокольорові, усміхнені – це все, та ще багато, можна сказати про нашу команду! Тематикою цього року було обрано мультсеріал «Время приключений» - у нас були і Фін з Джейком, і Принцесса Бубльгум, і Принцеса Пупирчатого Королівства, і ще багато інших персонажів!

На жаль, ми не зайняли перше місце, але надовго запам’ятаємось усім учасникам фестивалю та оргкомітету!

Гарний результат наша команда показала по різним субфестам, наприклад:

1 місце за Презентацію команди та оформлення табору!

1 місце за БУНТ (Большая Уборка Нашей Территории) – ХімТех по праву можна вважати найчистоплотнішим вузом області, бо вже 4 рік поспіль ми забираємо головну нагороду за цей субфест! В цей раз ми за 3 дні зібрали більше 60 пакетів з мусором, об’ємом 10 літрів. Окрему подяку висловлюємо члену нашої команди Міненко Владиславу!

2 місце зайняла наша команда у грі «Що? Де? Коли?». Прикота Олена, Тетерущенко Дмитро, Сергеєв Сергій, Кінебас Олександр та Рискальчук Катерина – дякуємо Вам!

2 місце у грі «Флаг». Великий Остап, Сергеєв Сергій та Кінебас Олександр – це Ваша заслуга.

2 місце у грі КВК. Це була єдина і найкраща імпровізація на сцені Студентської Республіки! Тетерущенко Дмитро, Шеін Олександр, Голіков Руслан – велике Вам дякуємо!

3 місце у Ярмарці – за найсмачніший шашлик на острові спасибі Федору Матусу!

А представниця нашого університету Губочкіна Валерія на конкурсі «Перша Леді» здобула нагороду «Приз глядацьких симпатій».Наші вітання!

Також дякуємо Конох Катерині та Романюк Ірині за допомогу у створенні оформлення нашого табору!

Також окрему подяку від оргкомітету отримала капітан нашої команди у цьому році – Рискальчук Катерина. Дякуємо їй за виконану непосильну працю у підготовці команди до фестивалю та за допомогу в організації самого фестивалю!

Від імені усієї команди, дякуємо за підтримку ректорату, КСМ та всім студентам нашого ВНЗ!