У літньому театрі парку ім. Шевченка підвели підсумки фестивалю-конкурсу «Студентська весна», оголосили і нагородили переможців.

І місце посіла команда нашого університету.

Нагадаємо, протягом квітня у першому турі фестивалю, що складався зі звітних концертів, взяли участь 11 вищих навчальних закладів міста III-IV рівня акредитації, а це більш ніж 200 номерів, 3000 учасників та 5000 глядачів. У рамках фестивалю, пройшов конкурс відео-робіт у якому взяли участь виключно команди студентських TV, які представили сім вищих навчальних закладів нашого міста. На розгляд експертів було продемонстровано по 3 відео роботи від кожної команди.

До початку заходу на центральній алеї парку пройшла презентація вищих навчальних закладів міста. У кожного була своя окрема територія, на якій студенти розповідали і рекламували свій ВИШ старшокласникам з різних шкіл міста.

Після церемонії нагородження на усіх глядачів чекав гала-концерт учасників фестивалю «Студентська весна-2016».