Все краще повертається...

Так у стіни нашого вузу повернувся "Літературник УДХТУ", який народився рівно рік тому і зібрав однодумців: поетів і декламаторів Хім-теху.

У минулому році на нашу імпровізовану сцену виходили спершу випускники вузу, а в цьому році перше слово отримали дебютанти – ті, хто вперше прийшов показати свої авторські роботи Хім-теху.

Чудові вірші Аліни Шелудько (факультет ТВМС) і Дмитра Паращенка (механічний факультет) нікого не залишили байдужими.

Чудово розпочався новий навчальний рік для учасників нашого заходу. Студентів привітав ведучий цього проекту – Андрій Попович. Ритмічний речитатив читав Марк Лафер (факультет ТНР). На гітарі грав та співав Ігор Іщенко (факультет ТОРтаБТ).

Декламувала вірші О. Розенбаума Єлизавета Садиченко (факультет ОТС).

Початок покладено. Багато глядачів підходили, цікавилися, записували контактні телефони. Значить, однодумці "Літературника УДХТУ" є! Його традиції живуть. До вузу приходять нові поети. Але й випускники завжди пам'ятають свій такий рідний і близький Хім-тех :))