Як приємно у святковому травні зібратися на "Літературник УДХТУ" у внутрішньому дворику університету, біля фонтану. Подвійно приємно вшанувати пам'ять героїв Другої світової війни і побажати сьогодні всім жити в мирній країні. Як завжди, звучали вірші наших поетів А. Поповича, М. Лафера і Д. Паращенка.

Порадували присутніх артистизмом і декламацією С. Бєлоха, М. Худорожкова, О. Усик, О. Зінчук. Читали вірші поетів ХХ століття: А. Кулешова, Р. Рождественського, М. Джаліля, С. Орлова та інших.

Наша країна має славне минуле, яке нас вчить, виховує, формує почуття гордості. Перемога у Другій Світовій війні, завойована непомірним подвигом нашого народу, не може бути забута. Дякуємо звукорежисера Дмитра Карпенка і фотографів Музею історії університету Вероніку Виноградову та Каріну Погорілу.