17 листопада, в день усіх студентів країни, у актовій залі нашого університету, пройшла гра «Ліги Хімтеху» – музичний гумористичний фестиваль домашніх завдань, у якому прийняли участь усі факультети нашого університету.

На сцені змагалися як «новачки-першокурсники», так вже й «досвідчені» студенти-гумористи старших курсів. Тема музичного фестивалю – «Трилер на сесії», дуже близька студентам, бо, як вони самі кажуть, сесія для них – це справжній трилер. і тому на сцені було дуже гаряче.

Усі команди підготували свої музичні виступи. Хотілося б відмітити команди за індивідуальність – студенти факультету ОТС використали спец ефекти (сухий лід), та дуже вдало й смішно співали на тему студентського життя.

Механічний факультет вразив своїм «Співаючим викладачем» та фінальним РЕПом, під біти якого, аплодував увесь зал.

Команди економічного факультету та факультету ТВМС не дуже вдавалися у тему гри, але деякі гумористичні музикальні номери були прийняті глядачами бурхливими оплесками.

Команда факультету КНІ показала на розсуд глядачів справжню театральну повість. Актори вдало перевтілювалися в різні образи (навіть у дерево-аніматора), але гумористичної складової було не багато.

Студенти факультетів ТОРтаБТ та ТНР, які дуже гарно виступили на першому фестивалі, трохи не дотягнули до собою ж поставленого рівня, тому й були засмучені оцінками журі.

Взагалі, на фестивалі команди показали яскраві номери, веселі жарти та дуже гарно співали.

Оцінювати цей фестиваль згодились – художній керівник палацу культури студентів ДНУЗТ Карина Дорош, випускниця нашого університету, учасниця проекту X-Factor Ксенія Башибулар, режисер та художній керівник УДХТУ Оксана Радзімовська.

Голова журі – директор студентського клубу Станіслав Радзімовський.

Ведучим цього фестивалю став Максим Мельниченко, студент факультету ОТС, який дуже вдало провів свій другий фестиваль Ліги Хімтеху в якості ведучого.

Після виступів усіх команд, члени журі вирішили додати додаткові бали двом командам – механічного факультету, та факультету ТВМС, запросивши їх зіграти у музичний батл з Ксенією Башибулар. За результатами музичного батлу команда механічного факультету отримала додатково 0.1 балу, а команда факультету ТВМС 0,2 бала.

Переможцем музичного фестивалю стала команда «Третій семестр» факультету ОТС, яка набрала 5,75 балів.

Ректор університету, Олександр Андрійович Півоваров поздоровив усіх студентів нашого університету зі святом, та побажав командам успіхів в наступному фестивалі, який відбудеться вже у грудні, до речі, на сцені ми побачимо не лише команди факультетів, а й «зірок» нашого університету.

Фестиваль «Ліга Хімтеху» проходить в три етапи – фестивалі, це був другий етап, в якому команди набрали наступні бали:

• Факультет ОТС5,75
  • Факультет ТВМС5,7
  • Механічний факультет  5,6
  • Економічний факультет та Факультет ТНР  5,25
  • Факультет ТОРБТ та Факультет КНтаІ  5,0

Сума балів за два фестивалі:

• ТНР 5,25 + 5,25 = 10,5
  • ТОРтаБТ 5,25 + 5 = 10,25
  • ОТС 4,05 + 5,75 = 9,8
  • Мех 4,15 + 5,6 = 9,75
  • ТВМС 3,95 + 5,7 = 9,65
  • Економ 4,35 + 5,25 = 9,6
  • КНтаІ 3,55 + 5,0 = 8,55

Вітаємо переможця, та усі команди, які приймали участь у фестивалі. Чекаємо всіх на наступного фестивалі. До нових зустрічей.