15 жовтня у актовій залі нашого університету, пройшов фестиваль команд КВК серед перших курсів усіх факультетів нашого університету.

Команди показали високий рівень підготовки, яскраві номери та веселі жарти. В журі фестивалю були представники від команд старших курсів, також, в журі був віце-чемпіон Вищої ліги КВК, актор команди КВК «Днепр», відомий «Юрчик» з «Країни У» та серіалу «Одного разу під Полтавою» – Юрій Ткач, та директор студентського клубу університету Станіслав Радзімовський. Ведучим цього фестивалю став Остап Великий, студент факультету ТВМС.

Переможцем фестивалю команд КВК серед перших курсів стала команда «Шалаш за гаражом» факультету ТВМС, яка набрала за два конкурси 5.7 балів.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ольга Петрівна Рижова поздоровили усі команди від ректорату, та вручила дипломи учасників та солодкі подарунки від профспілкової організації нашого університету.

В цьому році КВК в нашому університеті проходить в три етапи – фестивалі, тому це був лише перший етап, в якому команди набрали наступні бали:
Факультет ТВМС  5.7
Факультет ТОРБТ  5.4
Факультет ТНР  5.2
Факультет ОТС  5
Економічний факультет  5
Механічний факультет  4.3
Факультет КНтаІ  3.8

Вітаємо переможця, та усі команди, які приймали участь у фестивалі. Чекаємо наступного фестивалю КВК. До нових зустрічей.