145-й річниці від дня народження Л. Українки був присвячений студентський конкурс читців, який відбувся 24 лютого в читальній залі бібліотеки. У конкурсі взяли участь понад 20 студентів. Звучали поетичні рядки геніальної Українки, авторські пісні, вірші про поетесу.

Особливий артистизм продемонструвала студентка гр. 2-ТНВ-12 Загребельна Олександра, майстерно, зворушливо прочитавши останній лист Л. Українки до С. Мержинського.

Журі визначило переможців. Ними стали Загребельна Олександра – І м., Горб Оксана – ІІ м., Лафер Марк – ІІІ м. Вони отримали подарунки, підготовлені профкомом університету. Решта учасників були нагородженні призами. Особливу роль відіграли ведучі конкурсу Панасенко Марія та Усік Олександр. Саме завдяки їм у залі панувала урочиста і святкова атмосфера.