30 березня чудова новина облетіла Український державний хіміко-технологічний університет – команда КВК УДХТУ «Збірна Хім-Теху» повернулася з Харкова, де проходила Регіональна ліга Музичного Сезону КВК "Vostok.UA". Наша команда отримала путівку на фестиваль Головної ліги країни з КВК!!!

До складу команди входять Люди з трьох різних факультетів (ТОРБТ, ОТС, ТВМС), які на фестивалях КВК в УДХТУ посіли 1-3 місця.

Знайомтесь – «Збірна Хім-Теху»:

• Голованов Андрій Євгенович – група 4-ТВМС-63(г)
  • Задорожний Максим Юрійович – група 2-Ф-10
  • Сатаров Маруф Еркінович – група 2-Ф-9
  • Варивоцька Сніжана Володимирівна – група 2-Ф-10
  • Мельниченко Максим Олегович – група 2-ХОМ,ХВ-68
  • Дорошенко Антон Олександрович – група 4-ТОР-5

Привітавши учасників команди з таким успіхом, ми поцікавилися як це їм вдалося?

Капітан команди Максим Задорожний:

– Дуже багато працювали! У нас була одна мета – потрапити до сезону якомога яскравіше.

Під час репетицій ми недосипали, чотири рази повністю переробляли виступ, були дискусії і суперечки, але все це не завадило нам зробити гарний і якісний виступ.

На запитання: «Що таке команда "Збірна Хім-Теху"?» відповів Андрій Голованов:

– Команда «Збірна Хім-Теху» – це люди, які нас оточують і нам допомагають.

Це – наші Батьки, Друзі, які допомагають писати жарти і готувати гумористичні номери, це – начальник відділу з виховної роботи студентів Станіслав Валентинович Радзимовський, комітет у справах сім’ї та молоді, деканати факультетів, і звичайно ж, наш улюблений Ректорат в особі Ректора Олександра Андрійовича Півоварова та проректора з науково-педагогічної роботи Ольги Петрівни Рижової.

– Спасибі всім за допомогу і підтримку! Це і є наша велика команда.

Сніжана Варивоцька в свою чергу поділилася враженнями про Харків:

– Харків – це просто чудове місто, в якому варто побувати! І переконатися, що все-таки це – перша столиця України. Наша команда була на виїзді вперше і ми хвилювалися як зустріне нас публіка. Але відразу ж після виходу на сцену всі сумніви розвіялися. Підтримка доброзичливих глядачів дає заряд драйву на весь сезон!

А які враження від поїздки склалися у нашого друга з Узбекистану Сатарова Маруфа?

– Мені сподобалися редактори, які працювали з командою. Жоден член команди «Збірної Хім-Теху» ніколи не працював з такими професіоналами. Це – віце-чемпіон Вищої ліги КВК Володимир Борисов («Лена», автор і актор команди КВК «Дніпро»), учасник Вищої ліги Євген Ушаков, генеральний директор Головної ліги країни з КВК "Vostok.UA".

І як зазначив редактор ліги Євген Ушаков, команда КВК «Збірна Хім-Теху» за цей короткий термін виросла прямо на очах. І якщо так і далі піде, то ця команда прославить Університет не лише в Україні.

Враженнями від міста і гри у Регіональній Лізі МС КВК "Vostok.UA" поділився і звукорежисер команди Антон Дорошенко:

– Коли в Харкові вийшов з поїзда, здалося, що все ще перебуваю в Дніпрі. За ці п’ять днів у Харкові зрозумів, наскільки схожі ці два міста між собою. Через це, мабуть, ми й відчували себе майже як удома. Враження від ліги КВК "Vostok.UA" настільки яскраві і позитивні: дуже добра професійна підготовка, насичена робота з командами, дуже сподобалася ліга всім своїм наповненням. Величезне спасибі рідному Університету за підтримку й допомогу команді!

Своє слово сказав і новий учасник команди Максим Мельниченко:

– Я нещодавно почав грати в команді «Збірна Хім-Теху». Спершу мене хвилювало питання, чи прийме мене команда і чи зможу я взагалі з ними працювати. Але коли прийшов на першу репетицію, зрозумів, що мені легко і просто працювати з командою, а за п’ять днів фестивалю в Харкові ми здружилися і стали однією КВН-івською сім'єю.

Як ми встигли замітити за короткий час спілкування з командою КВК «Збірна Хім-Теху», хлопці надзвичайно позитивні, товариські і не хочуть тупцювати на місці. Вони мають дуже багато ідей та проектів, які сподіваються реалізувати найближчим часом.

Але основне завдання команди – розвиток в гумористичному жанрі, акторській майстерності і завоювання посмішок на обличчях глядачів.

Міцно за них тримаємо кулачки і бажаємо успіху в Головній Лізі КВК!!!