24 та 25 листопада у актовій залі нашого університету, пройшов кастинг на новий щорічний конкурс краси «Міс та Містер УДХТУ», в якому прийняли участь хлопці та дівчата з усіх факультетів нашого університету.

Кастинг проходив у два етапи: в перший день кастингу було відібрано близько 20 дівчат та 15 хлопців. Наступного дня кастингу було відібрано ще. В кінці другого дня, всі відібрані хлопці та дівчата ще раз вийшли на сцену, для того щоб довести, що дійсно вони повинні приймати участь в цьому конкурсі. Організатори конкурсу довго вагались з прийняттям рішення, тому що всі претенденти були достойні цього, але все ж таки вибрали для участі 8 хлопців та 8 дівчат (такої кількості вимагає цей конкурс).

Організаторів конкурсу дуже вразили хлопці, які прийшли на кастинг – вони готувались, і це було видно, а один з претендентів сказав – що участь в подібному конкурсі – це його давня мрія, яка сьогодні може здійснитися.

У виборі конкурсантів приймали участь організатори конкурсу: художній керівник студентського клубу, режисер – Оксана Радзімовська, Хореограф – постановник цьогорічного конкурсу – Злата Носікова, голова комітету у справах молоді нашого університету – Кароліна Піроговська.

Вітаємо всіх учасників цьогорічного конкурсу краси «Міс та Містер УДХТУ», та бажаємо їм успіхів та перемоги. Слідкуйте за новинами нашого університету, та дізнайтесь хто саме приймає участь у цьому конкурсі. А глядачів ми запрошуємо 24 грудня до актової зали. До зустрічі.