15 грудня 2015 року в Актовому залі Українського державного хіміко-технологічного університету відбулась яскрава і незабутня подія у студентському житті нашого міста – “Фінал фестивалю команд КВК УДХТУ”.

З вересня сміх і гумор супроводжував студентів Хімтеху. Завдяки оригінальній ідеї Студентського клубу університету традиційний чемпіонат КВК набув нової форми фестивалю і подарував глядачам не одну, а цілих три зустрічі, наповнені жартами, сміхом і незабутніми емоціями.

Відкрив сезон чемпіонат команд КВК першокурсників, де несміливі вчорашні абітурієнти отримували путівку до ВНЗ.

Далі старші курси весело і винахідливо відкривали “Сім чудес Хімтеху”.

І нарешті, 15 грудня відбувся фінал – “Новорічний круїз із зіркою”, де командам довелось розкрити у своїх СТЕМАХ не лише свої гумористичні таланти, але й таланти відомих особистостей Хімтеху або зірок нашого міста!

Переможцем фестивалю «Новорічний круїз із зіркою» команд КВК стали команди факультетыв ТОРтаБТ та ОТС.

За підсумком трьох конкурсів кришталевий КіВіН полетів у деканат факультету ТОРтаБТ.

Вітаємо переможців, та усі команди, які приймали участь у фестивалі. До нових зустрічей.