11 жовтня у Актовій залі нашого університету пройшла перша гра «Ліги Хімтеху» – фестиваль команд першокурсників, у якій взяли участь усі факультети нашого університету. Тема «Фестивалю першокурсників» дуже близька студентам – «Першокурсна комедія». До речі, цей сезон проходить під назвою «Сезон Прем’єр».

Це перша гра гумористичного фестивалю «Ліга Хімтеху», всього їх планується провести три: 17 листопада  (до Дня студента), «Музичний фестиваль домашніх завдань» та ближче до Нового року – «Фестиваль СТЕМів із Зіркою». До речі, зірки нашого університету (викладачі та співробітники).

На фестивалі команди показали високий рівень підготовки, яскраві номери, веселі жарти та дуже професійні відео-візитки.

Оцінювати цей фестиваль погодилися гості нашого університету – зірки телевізійної «Ліги Сміху», команда «Модельное агентство 180 и выше», художній керівник Палацу культури студентів ДНУЗТ Каріна Дорош.

Голова журі – директор студентського клубу Станіслав Радзімовський.

Ведучим цього фестивалю став Максим Мельниченко, студент факультету ОТС, який дуже вдало дебютував на сцені.

Переможцем «Фестивалю першокурсників» стала команда «На всі 100» факультету ТОРтаБТ, яка набрала за два конкурси 10,5 балів. Все вирішив Батл (гумористична розминка) між двома командами, які мали однакові бали за два конкурси. За результатами двох запитань більш смішними виявилися відповіді від команди «На всі 100».

Ректор університету Олександр Андрійович Півоваров поздоровив усі команди від ректорату та вручив дипломи учасників, а профком університету підготував усім командам солодкі подарунки.

Фестиваль «Ліга Хімтеху» проходить в три етапи – фестивалі, це був перший етап, в якому команди набрали наступні бали:

• факультет ТОРтаБТ 10,5/2=5,25
  • факультет ТНР 10,5/2=5,25
  • економічний факультет 8,7/2=4,35
  • механічний факультет 8,3/2=4,15
  • факультет ОТС 8,1/2=4,05
  • факультет ТВМС 7,9/2= 3,95
  • факультет КНтаІ 7,1/2=3,55

Вітаємо переможця та усі команди, які брали участь у фестивалі. Чекаємо всіх на наступному фестивалі, який відбудеться 17 листопада. До нових зустрічей.