19 листопада у актовій залі нашого університету, пройшов другий фестиваль команд КВК з «Музичних домашніх завдань», в якому прийняли участь усі факультети нашого університету.

Тема гри була «Сім чудес ХімТеху». Команди показали високий рівень підготовки, яскраві номери, веселі жарти та дуже професійні вокальні мініатюри. Всім членам журі дуже запам,ятались пісні про «Ліфт» механічного корпусу, «Сомалійські пірати», та звичайно справжній реп від команди факультету ОТС, під який команді зробила вразливе відео. В журі цього фестивалю поменшало кількості суддів, але це ніяк не вплинуло на адекватність оцінювання. В журі був віце-чемпіон Вищої ліги КВК, актор команди КВК «Днепр», відома «Лена» з «Країни У», редактор південної «Ліги Сміху» – Володимир Борисов, директор студентського клубу Національної Металургійної академії – Ельвіра Іванівна Біленко, художній керівник нашого студентського клубу, режисер – Оксана Радзімовська, та головою журі був директор студентського клубу нашого університету Станіслав Радзімовський. Ведучим цього фестивалю став НікітаШульгін, студент механічного факультету .

Переможцем фестивалю «Музичних домашніх завдань» команд КВК стала команда «Товарняк» факультету ТОРБТ, яка набрала за два конкурси 5.8 балів.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ольга Петрівна Рижова поздоровила усі команди від ректорату, та вручила дипломи учасників.

В цьому році КВК в нашому університеті проходить в три етапи – фестивалі, це був другий етап, в якому команди набрали наступні бали:

• Факультет ТОРБТ           5.8
  • Факультет ОТС               5.65
  • Механічний факультет    4.95
  • Факультет ТВМС            4.75
  • Факультет ТНР               4.35
  • Факультет КНтаІ             4.2
  • Економічний факультет 3.85

Сума балів за два фестивалі:

• ТОРБТ  – 11.2
  • ОТС      – 10.65
  • ТВМС   – 10.45
  • ТНР      – 9.55
  • МЕХ     – 9.25
  • ЕК        – 8.85
  • КНіІ      – 8

Вітаємо переможця, та усі команди, які приймали участь у фестивалі. Чекаємо всіх на наступного фестивалі КВК який відбудеться 15 грудня. До нових зустрічей.