23 листопада у вузі відбулося засідання клубу "Сократ і ми", приуроченного до Міжнародного дня філософії. Головною подією роботи клубу стала демонстрація фільму «Бути людиною», присвяченого пам`яті заслуженого працівника вищої школи, професора кафедри філософії УДХТУ – Заїченка Георгія Антоновича. Фільм був представлений викладачами кафедри філософії. В його основу полягли спогади учнів і колег Георгія Антоновича про навчання та співпрацю з цією яскравою, талановитою і душевною Людиною. Велику допомогу у створенні презентованого фільму-спогаду оказав автор-укладач – Родіонов О.І.

У роботі клубу взяли участь: ректор УДХТУ, професор Півоваров О.А., проректор УДХТУ Рижова О.П., завідувач кафедрою філософії Чичков А.Г., професор, завідувач кафедрою інженерної педагогіки НМетАУ Палагута В.І., професори та завідувачи кафедр УДХТУ – Просяник О.В., Штеменко О.В., Кошель М.Д., доценти Какуріна І.І., Баштанік П.І. та інші викладачі і співробітники університету.