20.12.16 у Палаці студентів ДНУ, пройшла урочиста церемонія нагородження Студент Року – 2016!

Два представники нашого ВНЗ пройшли у лауреати у двох номінаціях:

• Рискальчук Лідія – лауреат у номінації «Лідер Студентського Самоврядування».
  • Рискальчук Катя – лауреат у номінації «Студентський Засіб Масової Інформації».

Зовсім трошки обігнали представники інших університетів у перемозі (і ми щиро вітаємо їх із перемогою!), але навіть те, що номінанти від університету пройшли у лауреати вже дуже добре! Це підтверджує те, що наш КСМ неприпинно працює – як і над своїм розвитком, так і для Вас!

Не будемо опускати руки на досягнутому – будемо продовжувати працювати та будемо становитися ще краще, аби наступного року більше студентів пройшли у фінал та наш ВУЗ здобув перемогу!

Рискальчук Екатерина