Вручення дипломів іноземним студентам – випускникам УДХТУ

6 липня 2018 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів іноземним громадянам, які здобули ступінь бакалавра в Державному вищому навчальному закладі “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Наші випускники у себе на батьківщині (Республіка Ангола, Еквадор, Конго, Туніс, Узбекистан, Туркменістан, Азербайджан) стануть фахівцями з таких спеціальностей, як: “Хімічні технології та інженерія”, “Фармація”, “Комп’ютерна інженерія”, “Комп’ютерні науки”, “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, “Менеджмент” тощо.

З цією визначною подією іноземних дипломантів щиро привітав ректор УДХТУ Півоваров О. А. “Кінець вінчає будь-яку справу”, – нагадав випускникам Олександр Андрійович свої слова, які не один раз наголошував під час традиційних зустрічей з іноземними студентами на молодших курсах. Тоді цими словами ректор їх стимулював, розуміючи, що дуже важко здобувати знання на великій відстані від рідних і друзів. Ректор побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, ефективно використати отримані в університеті знання на благо своїх країн і ніколи не забувати рідну alma mater!