Відкрито реєстрацію на «EUREKA INFO DAY»

5 жовтня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України  планують провести інформаційний день «EUREKA info day». До участі запрошують науковців, молодих вчених, власників стартапів, представників малого та середнього бізнесу.
Під час інформаційного дня учасникам розкажуть про види проектів «EUREKA», як до них долучитися, критерії відбору тощо. Передбачається також спілкування з безпосередніми учасниками проектів «EUREKA» від України.
Місце проведення: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 16, 4 поверх, актова зала
Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.
Реєстрація відкрита до 28 вересня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/olhx1lLt6mtyFPut1
Докладну інформацію з програмою заходу зареєстровані учасники отримають на вказані електронні скриньки 1 жовтня.
Нагадуємо, що в червні 2018 року  було призначено  нового  координатора проектів програми «EUREKA»  від України Олену Харіну.  У разі виникнення  будь-яких запитань щодо програми  звертайтесь, будь ласка, за телефоном: 287 82 17 або надсилайте листи на електронну пошту: [email protected] або  [email protected]
На сайті МОН також оновлено розділ «Міжнародна програма «EUREKA» https://mon.gov.ua/ua/nauka/innovacijna-diyalnist-ta-transfer-tehnologij/mizhnarodna-programa-eureka
де можна дізнатися, що таке «EUREKA», як розпочати проект, про участь України в програмі тощо.
Довідково: «EUREKA» – міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма, започаткована  1985 року. Наразі в ній беруть участь понад 40 країн світу, зокрема, Україна (з 2006 року).
Основна мета програми – сприяти інноваційному підприємництву між малими та великими підприємствами, науково-дослідними інститутами та університетами. В її межах учасники можуть співпрацювати за такими напрямами:
– інформаційні технології;
– зв’язок;
– енергетика;
– медицина та біотехнології;
– транспорт;
– нові матеріали;
– роботи та промислова автоматизація;
– лазери;
– екологія.
Однією з головних переваг «EUREKA» є те, що дедлайн подачі заявок на участь в мережевих проектах програми відсутній.