Велика німецька компанія бажає співпрацювати з університетом

18 жовтня відбулася зустріч ректорату університету з представниками німецької компанії WOCO. Це вже другий приїзд делегації цієї компанії в університет. На зустрічі було обговорено конкретні  шляхи співробітництва у освітній та наукових сферах. Крім того, провідні вчені університету, які теж були присутні на зустрічі, презентували свої найкращі розробки німецьким колегам. Пан Бернхард Вольф (член управлення компанії WOCO) та проф. Йенс-Уве Фішер (старший аналітик компанії WOCO) виразили високу зацікавленість у комерціалізації усіх розробок. Начальником міжнародного відділу було запропоновано ще декілька напрямків співробітництва університету та німецької компанії: використання обладнання наукових лабораторій компанії WOCO, спільні наукові роботи, а також стажування найкращих студентів на підприємствах компанії. Ці пропозиції дуже зацікавили німецьких колег. Тож, чекаємо на наступний приїзд представників компанії із конкретними деталями співробітництва та пропозиціями.
Примітка: Німецька компанія WOCO має більше 5,5 тисяч робітників та заводи й представництва у 20 різних країнах, включаючи США, Росію, Німеччину, Францію, Угорщину, Індію, Чехію, Китай та Румунію. Головними споживачами її продукції є такі підприємства: Audi, АвтоВАЗ, Bentley, BMW, Chrysler, Daimler, Ford, General Motors, Hyundai, Kia, Jaguar, Land Rover, Maruti Suzuki, Opel, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen та Volvo. Основні напрямки виробництва – пластикові та металеві деталі різного призначення, антивібраційні системи для залізничних технологій та промислових застосувань, а також функціональні рішення для систем вимірювання, контролю та трубопроводів. У планах компанії WOCO, відкриття крупного виробництва на території нашої області.

Нач. міжнародного відділу,
Коток В.А.