+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Урочисте засідання Вченої ради УДХТУ з нагоди Дня науки та Дня хіміка

24 травня 2018 р. відбулося урочисте засідання Вченої ради УДХТУ з нагоди Дня науки та Дня хіміка.

Ректор університету Півоваров О. А. звернувся до членів Вченої ради університету та всіх присутніх на засіданні з привітальним словом.

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем науки та Днем хіміка!

Ці свята – вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом.

Сьогодні, незважаючи на труднощі, наука в Україні завдяки Вашій наполегливій праці має сучасні наукові школи та важливі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі і владі належить докласти максимум зусиль для реалізації наукових розробок.

Бажаю колективу Університету нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху.

Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди Вас супроводжує натхнення. Зичу кожному з Вас міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та любові. Щастя, миру та злагоди Вам та Вашим рідним і близьким!

УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ

 Подяки Соборної районної у місті Дніпрі ради за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди святкування Дня Науки:

  • Амеліна Олександра Андріївна, науковий співробітник кафедри хімічної технології кераміки та скла, к. т. н.;
  • Ляшенко Оксана Анатоліївна, доцент кафедри інформаційних систем, к. т. н., доцент;
  • Рябцева Ольга Євгенівна, доцент кафедри менеджменту та фінансів, к. е. н.;
  • Салєй Андрій Аркадійович, асистент кафедри хімічної технології в’яжучих матеріалів, к. т. н.;
  • Сорочкіна Катерина Олександрівна асистент кафедри технології неорганічних речовин та екології, к. т. н.;
  • Хлопицький Олексій Олександрович, доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології, к. т. н., доцент;
  • Шмичкова Олеся Борисівна, асистент кафедри фізичної хімії, к. х. н.

Грамоти Фонду соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей за багаторічну, безкорисну, плідну співпрацю з єдиним в Україні Фондом учених, моральну підтримку, постійну участь у його заходах:

  •   Гармідер Лариса Дмитрівна, завідувач кафедри економіки промисловості та організації виробництва, д. е. н.;
  •   Свердліковська Ольга Сергіївна, доцент каф. ПП та ФНПМ, к. х. н.

За сприяння в розвитку студентської науки нагороджено:

Грамотою Поліщук Юлію Володимирівну, доцента кафедри електрохімічних виробництв та електротехніки за вагомий внесок у підготовку студентів-електрохіміків та активну участь у Всеукраїнській студентській Олімпіаді 2017/2018 н. р. «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів» (НТУ «КПІ», м. Київ).

Грамотою Міснянкіна Дмитра Олександровича, доцента кафедри обладнання і технології харчових виробництв за активну участь у проведенні ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання  переробних і харчових виробництв» (Таврійський державний агротехнологічний університет).

Грамотою Нефедова Володимира Георгійовича, завідувача кафедри електрохімічних виробництв та електротехніки за вагомий внесок у підготовку студентів-електрохіміків та активну участь у Всеукраїнській студентській Олімпіаді 2017/2018 н. р. «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів» (НТУ «КПІ», м. Київ).

Почесною грамотою Авдієнко Тетяну Миколаївну, доцента кафедри аналітичної хімії і хімічної технології та косметичних засобів, наукового керівника переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (диплом ІІ ступеня) Миргородської Вікторії Дмитрівни.

Почесною грамотою Сігунова Олексія Олександровича, завідувача кафедри хімічної технології в’яжучих матеріалів, наукового керівника переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (диплом ІІІ ступеня) Бабій Альони Ігорівни.

Почесною грамотою Свердліковську Ольгу Сергіївну, доцента кафедри ПП та ФНПМ, наукового керівника переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (диплом ІІІ ступеня) Янової Ольги Сергіївни.

Почесною грамотою Гевода Віктора Сергійовича, доцента кафедри технології неорганічних речовин та екології, наукового керівника переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (диплом ІІІ ступеня) Борисова Івана Олександровича.

Почесною грамотою Хоменко Олену Сергіївну, доцента кафедри хімічної технології кераміки та скла, наукового керівника переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (диплом І ступеня) Ольховської Катерини Михайлівни.

Оголошено Подяку Бєляновській Олені Анатоліївні, доценту кафедри енергетики за якісну підготовку студента-переможця Литовченка Романа Дмитровича у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017/2018 н. р. у галузі «Енергетика» (ДВНЗ «Придніпровський державний технічний університет»).

Оголошено Подяку Анісімову Володимиру Володимировичу, асистенту кафедри машинобудування та інженерної механіки, керівнику роботи, що виборола ІІІ місце у підсумковій конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технологія машинобудування)» (Житомирський державний технічний університет).

Оголошено Подяку Івановій Марині Володимирівні, доценту кафедри економіки промисловості та організації виробництва за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка» (Харківський національний автомобільно-дорожній університет).

Оголошено Подяку Сметаніну Миколі Вікторовичу, лаборанту кафедри охорони праці та БЖД за високий рівень підготовки учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).

Оголошено Подяку Коваленку Вадиму Леонідовичу, доценту кафедри АХ ХТХД та КЗ за активну участь в організації і проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

Диплом Мітіній Наталії Борисівні, завідувачу кафедри охорони праці та БЖД за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Охорони праці» (Харківський національний автомобільно-дорожній університет).

Диплом Загорулько Сергію, аспіранту кафедри ТОРФП за перше місце у секції «Органічна хімія» I International (XI Ukrainian) Сonference for Students and Young Scientists “Current chemical problems” CCP-2018 (м. Вінниця).

Грамотами ДВНЗ УДХТУ з нагоди професійного свята Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження та багаторічну сумлінну працю у редакційно-видавничому відділі університету нагороджено:

  • Кіжло Тетяну Миколаївну, заступника начальника редакційно-видавничого центру;
  • Синицьку Віру Петрівну, технічного редактора редакційно-видавничого центру;
  • Гоцуцову Лідію Яківну, технічного редактора редакційно-видавничого центру;
  • Свердліковську Ольгу Леонтіївну, дизайнера редакційно-видавничого центру;
  • Калінчук Світлану Петрівну, інженера редакційно-видавничого центру.

 

Подяки ДВНЗ УДХТУ з нагоди професійного свята Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження та багаторічну сумлінну працю у редакційно-видавничому відділі університету оголошено:

  • Нефедовій Олександрі Георгіївні, редактору ІІ категорії редакційно-видавничого центру;
  • Колісник Галині Миколаївні, редактору І категорії редакційно-видавничого центру;
  • Гладишку Дмитру Олександровичу, оператору редакційно-видавничого центру.

 

Грамотами ДВНЗ УДХТУ нагороджені такі студенти університету:

За активну волонтерську роботу у групі “Пошук”

  • Павлова Валерія В’ячеславівна, студентка факультету ТОР та БТ;
  • Ольховська Катерина Михайлівна, студентка факультету ОТС;
  • Виноградова Вероніка Валеріївна, студентка факультету ТВМС.

За перемогу в конкурсі “Чи знаєш ти історію університету?”

  • Безугла Анастасія Володимирівна, студентка факультету ТОР та БТ.

Список студентів призерів та переможців

ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузей знань та спеціальностей, конкурсів дипломних робіт та ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей та дисциплін

Ольховська Катерина Михайлівна (ф-т ОТС)

         Диплом І ступеня – Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ);

Науковий керівник – Хоменко Олена Сергіївна, к. т. н., доцент каф. ХТКС.

 

Миргородська Вікторія Дмитрівна (ф-т ТНР) 

         Диплом ІІ ступеня – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ);

Науковий керівник – Авдієнко Тетяна Миколаївна, к. х. н., доцент каф. АХ ХТХД та КЗ.

Литовченко Роман Дмитрович (механічний ф-т)

Диплом ІІІ ступеня – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Енергетика» (базовий ВНЗ – ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»);

Науковий керівник – к. т. н., доцент кафедри енергетики Бєляновська Олена Анатоліївна.

Янова Ольга Сергіївна (ф-т ТВМС)

         Диплом ІІІ ступеня – ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ);

Науковий керівник – Свердліковська Ольга Сергіївна, к. х. н., доцент кафедри ПП та ФНПМ.

Борисов Іван Олександрович (ф-т ТНР)

         Диплом ІІІ ступеня – ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ);

Науковий керівник – Гевод Віктор Сергійович, д. т. н., доцент кафедри ТНР та Е.

Бабій Альона Ігорівна ( ф-т ОТС)

         Диплом ІІІ ступеня – ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» (базовий ВНЗ – ДВНЗ УДХТУ);

Науковий керівник – Сігунов Олексій Олександрович, к. т. н., доцент, завідувач кафедри ХТВМ.

Тимошенко Олена Юріївна (ф-т ТОР БТ)

Диплом ІІІ ступеня – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з Охорони праці (базовий ВНЗ – Харківський національний автомобільно-дорожній університет);

Науковий керівникМітіна Наталія Борисівна, к. т. н., доцент, завідувач кафедри ОП та БЖД.

Семенов Микита Ігорович, Прокоф’єва Марія Андріївна (ф-т ТВМС)

Диплом ІІІ ступеня – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (базовий ВНЗ – НУ «Львівська політехніка»);

Науковий керівник – Степневська Яна Валеріївна, к. х. н., доцент кафедри БТ.

Саянов Дмитро Ігорович (механічний ф-т)

Диплом ІІІ ступеня – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (Технологія машинобудування)» (базовий ВНЗ – Житомирський державний технічний університет);

Науковий керівник – Анісімов Володимир Володимирович, к. т. н., асистент кафедри МІМ.

Лисько Оксана Вадимівна (ф-т ТВМС)

Грамота у номінації За наполегливість у дослідженнях – Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (базовий ВНЗ – НУ «Львівська політехніка»);

Науковий керівникКузнецова Ольга Віталіївна, к. б. н., доцент кафедри БТ.

Кононенко Олександр Сергійович

Диплом І ступеня – за перемогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт з Технології машинобудування (за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр») (базовий ВНЗ – Одеський національний політехнічний університет);

Науковий керівник – д. т. н., професор кафедри МІМ Анісімов Володимир Миколайович.

 

Андрущенко Богдан Олександрович

Диплом ІІ ступеня – за перемогу в конкурсі магістерських робіт науково-практичного спрямування зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр») (базовий ВНЗ – Таврійський державний агротехнологічний університет);

Науковий керівник – Міснянкін Дмитро Олександрович, к. т. н. доцент кафедри ОТХВ.

Саянов Дмитро Ігорович (механічний ф-т)

         Диплом ІІІ ступеня – за перемогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт з Технології машинобудування (за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр») (базовий ВНЗ – Одеський національний політехнічний університет);

Науковий керівникАнісімов Володимир Миколайович, д. т. н., професор кафедри МІМ.

Соколова Катерина Олександрівна (економічний факультет)

Диплом за ІІІ місце – Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Економіка» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр») (базовий ВНЗ – Харківський національний автомобільно-дорожній університет);

Науковий керівник – Іванова Марина Володимирівна, к . т. н., доцент кафедри ЕП та ОВ.

 

Кудріна Дар’я Олександрівна (економічний факультет)

Грамота у номінації «За наочне представлення результатів дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр») (базовий ВНЗ – Харківський національний автомобільно-дорожній університет);

Науковий керівник – Іванова Марина Володимирівна, к. т. н., доцент кафедри ЕП та ОВ.

Семенов Микита Ігорович (ф-т ТОР БТ)

         Диплом ІII ступеня – переможець II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» (базовий ВНЗ – Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ).

Жданкін Антон Євгенійович (ф-т ТВМС)

         Грамота за Імісце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія»;

Семенов Микита Ігорович , Жданкін Антон Євгенійович

         Диплом за ІІІ місце у командному заліку II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія», (базовий ВНЗ – Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ).

Гороз Осман Рустемович (ф-т ТНР)

          Диплом III ступеня за перемогу у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів» (базовий ВНЗ – НТУ «КПІ», м. Київ).

Савченко Андрій Сергійович (ф-т ТНР)

         Диплом «За високий рівень виконання роботи в секції «Технічна електрохімія» у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів» (базовий ВНЗ – НТУ «КПІ», м. Київ).

Гороз Осман Рустемович, Савченко Андрій Сергійович, Лисиця Інна Сергіївна

         Диплом III ступеня за перемогу у командному заліку у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів» (базовий ВНЗ – НТУ «КПІ», м. Київ).

Лисиця Інна Сергіївна

Нагорода за кращу доповідь на ІІІ Міжнародному системному симпозіумі з Електрохімії, м. Київ.

 

Кухаренко Юлія Валентинівна

         Грамота «За високі знання в області охорони праці» у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основа охорони праці» (базовий ВНЗ – НТУ, м. Луцьк).

Семеренко Дар’я Андріївна

Грамота «За вдале застосування інженерних рішень при розв’язку практичних завдань з охорони праці» у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основа охорони праці» (базовий ВНЗ – НТУ, м. Луцьк).

Савета Оксана Ігорівна

Грамота «За креативний підхід до розв’язку практичних завдань» у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основа охорони праці» (базовий ВНЗ – НТУ, м. Луцьк).

РезванцеваАнгеліна Олександрівна, студентка гр. 1-ТНР-21,

Нікітіна Яна Андріївна, студентка гр. 1-БТ-26,

Сліпченко Владислав Максимович, студент гр. 1-ТС-75

         Грамоти за активну участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» (базовий ВНЗ – НТУ, м. Луцьк);

Лисенко Ігор Володмимирович, Черевань Юлія Олександрівна, Сурков Олександр Вадимович, Голубцов Дмитро Євгенович (ф-т ТОРБТ)

         Диплом IIІ ступеня за перемогу у командному заліку у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Біотехнологія».

          Грамоти: «За високий рівень виконання тестових завдань»; «За високий рівень знань з дисципліни «Біохімія»; «За високий рівень знань з дисципліни «Процеси та апарати біотехнологічних виробництв».

         Грамота колективу кафедри біотехнології «За високий рівень підготовки студентів для участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології» (базовий ВНЗ – Національний університет харчових технологій, м. Київ)

Гармаш Олексій Ігорович(механічний ф-т)

         Грамота «За оригінальні технологічні рішення» у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади «Технологія машинобудування» (базовий ВНЗ – Одеський національний політехнічний університет).

Петренко Михайло Максимович (ф-т ОТС)

         Грамота «За зразкове виконання графічної частини завдання» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» (базовий ВНЗ – Таврійський державний агротехнологічний університет).

Галіченко Олег Олександрович (ф-т ОТС)

         Грамота «За оперативність і оригінальність у вирішенні поставлених задач» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» (базовий ВНЗ – Таврійський державний агротехнологічний університет).

 

Верьовченко Сергій Олександрович (ф-т ОТС)

Грамота «За творчий підхід до вирішення інженерних задач творчого конкурсу» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» (базовий ВНЗ – Таврійський державний агротехнологічний університет).