Університет і співробітники кафедри ТНР та Е стали членами Міжнародної водної асоціації

Університет і співробітники кафедри ТНР та Е  стали членами Міжнародної водної асоціації ( International Water Association ).

Завдяки багаторічній участі університету в міжнародних освітніх проектах серії Водна Гармонія, ініціативі ректора університету Півоварова Олександра Андрійовича і активному сприянню основного координатора проектів, професора Харши Ратнавіри (представник Норвегії в Європейському водному Союзі (EWA)), в грудні 2018 року ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» і 8 співробітників кафедри технології неорганічних речовин та екології стали членами Міжнародної водної асоціації (International Water Association (IWA)): ректор, д. т. н., проф. Півоваров О. А., доценти кафедри ТНР та Е – д. х. н. Гевод В. С., к. т. н. Смотраєв Р. В., к. х. н. Груздєва О. В., к. т. н. Скиба М. І., к. т. н. Архипова В. В., к. т. н. Макарченко Н. П., асистент кафедри ТНР та Е, к. т. н. Сорочкіна К. О.

Міжнародна водна асоціація є некомерційною організацією і центром знань для водної галузі, що об’єднує професіоналів в галузі водних ресурсів усього світу для пошуку рішень світових водних проблем. Члени і співробітники IWA розташовані в 130 країнах по всьому світу, утворюючи найбільшу міжнародну мережу професіоналів. До складу IWA входять комунальні підприємства і провідні компанії в галузі водопостачання, проектування інфраструктури та консалтингу, а також більше ніж 10 000 приватних осіб. IWA працює з широким колом питань, що охоплюють повний кругообіг води, з трьома програмами («Басейни майбутнього», «Міста майбутнього», «Водопостачання та каналізація»), які спрямовані на досягнення цілей в галузі сталого розвитку та усунення загрози для сталого водопостачання.

Тепер і наш університет приєднався до цієї глобальної професійної мережі, а у співробітників університету з’явилася унікальна можливість стежити за останніми новинами водної галузі й користуватися інформаційними матеріалами з водної тематики: тематичні конференції, семінари, широкий діапазон журналів, книг, звітів про науково-дослідні роботи, посібників найбільш успішних практик тощо.