УДХТУ розширює співробітництво з польським ЗВО у рамках проекту Erasmus+

У період з 6 до 9 листопада відбувся робочий візит начальника міжнародного відділу, доц. Котка В.А. до Технологічно-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького (м. Радом, Польща). Відрядження було пов’язано з участю нашого університету у проекті ЄС Еразмус+ спільно з Технологічно-гуманітарним університетом ім. Казимира Пуласького та ще декількома українськими університетами.
На зустрічі було обговорено процедурні та інші деталі проекту, у якому бере участь університет. У межах проекту передбачається обмін викладачами для проведення лекцій, а також розглядається можливість обміну студентами з наступного року.
У рамках візиту начальник міжнародного відділу університету був запрошений до факультету матеріалознавства, технології та дизайну. Екскурсія факультетом та знайомство з деканом пройшли у дружній атмосфері. Співробітниками факультету було запропоновано розширити напрямки наукового співробітництва із залученням фахівців  факультету та використанням сучасного обладнання.  До речі, на факультеті є декілька основних наукових напрямків: вивчення полімерних матеріалів та їх властивостей, розробка й тестування нових композицій косметичних засобів та харчових добавок, розробка нових мастильних матеріалів та визначення їх характеристик. Варто зауважити, що факультет має велику кількість нового сучасного обладнання для визначення різних фізико-хімічних характеристик речовин. Також є прилади, що визначають вплив косметичних засобів на шкіру, фізичні та деякі робочі характеристики мастильних матеріалів, а також обладнання для певних біологічних досліджень.
Наприкінці зустрічі декан факультету висловив побажання подальшого розширення й поглиблення співпробітництва, особливо науково-технічного, та запросив науковців УДХТУ до співпраці.