В університеті функціонує низка збірних команд та різноманітних спортивних секцій, учасниками яких можуть стати усі охочі. У 2015 – 2016 н. р. у збірних командах та секціях з 17 видів спорту були задіяні 498 осіб, у тому числі 11 Майстрів спорту України, 20 кандидатів у Майстри спорту, 25 першорозрядників. До складу збірної команди України з бадмінтону зараховано 2 студентів університету.

Чоловіча збірна команда з гандболу є багаторазовим чемпіоном студентської ліги, двічі на зональних змаганнях України підтвердила високий клас і виборола місце у вищій лізі під керівництвом тренера В. А. Орєшина. Команди з веслування на байдарках і каное та човнах типу «Дракон» (Д. Денисов, М. Босов᾽як, Є. Садиченко, А. Духович та інші під керівництвом старшого викладача кафедри О. А. Васильєва) ставали чемпіонами та призерами на Чемпіонатах області, України, Європи та Світу. Збірна команда з бадмінтону впевнено виборола перше місце на Універсіаді області, а на Чемпіонаті та Кубку України стали призерами К. Гутарова, О. Колісник, М. Мартиненко (під керівництвом старшого викладача В. О. Труша). З пауерліфтингу сильнішим на Чемпіонаті Світу став А. Недялков, який виборов золоту медаль, а на Кубку України підтвердив чемпіонський титул. У змішаному єдиноборстві у Чемпіонаті Світу та Європи відзначився Б. Полога, виборовши перше місце. Успішно виступили на Чемпіонаті України з кікбоксінгу К. Конох – срібний призер та В. Олексюк – бронзовий призер змагань (під керівництвом викладача В. Є. Ярового).

У підсумку студенти-спортсмени університету завоювали на змаганнях різного рангу 40 перших місць, 24 других та 12 третіх місць.


На сьогодні найбільш популярними в університеті є команди:

  • Бадмінтон – керує командою Володимир Олександрович Труш, старший викладач, майстер спорту.
  • Баскетбол (чоловіки) – очолює команду Алла Миколаївна Кириченко, майстер спорту, срібний призер чемпіонату світу і Європи (2012 – 2013 рр.), чемпіонка Європи з баскетболу серед ветеранів (2015 р.).
  • Бокс і кікбоксинг – Віталій Євгенович Яровий, майстер спорту (у 2016 р. завоював звання Чемпіона України з кікбоксингу).
  • Волейбол (жінки) – Сіпатрін Микола Миколайович.
  • Волейбол (чоловіки) – Вербовий Євген Михайлович.
  • Гандбол (чоловіки) – керує командою Віталій Андрійович Орєшин.
  • Футбол і футзал (чоловіки) – Сергій Миколайович Горбань, старший викладач.
  • Шашки, шахи – викладач Світлана Василівна Токмакова.

Водна станція:

Веслування на байдарках і каное – керує командою Олександр Анатолійович Васильєв, старший викладач, багаторазовий чемпіон Європи та світу з веслування на човнах класу “Дракон” (2012 р. – 3 золоті, 2014 р. – 4 золоті, 2015 р. – 3 золоті, 5 срібних медалей).