Фестиваль «Студентська весна 2018» в Українському державному хіміко-технологічному університеті підійшов до завершального етапу. 29 березня відбувся концерт, у якому взяли участь два останні факультети: ТВМС та економічний.

Відкрив концерт номер «Шоу мрії» з піснею та елементами фаєр-шоу у виконанні творчої групи факультету ТВМС.

Надзвичайно технічний танець продемонстрував колектив «Збірна ТВМС» зі своїми керівниками – Русланом Голіковим та Анастасією Олєйник.

Студенти Вікторія Хитун та Олександр Шаркун підготували номер з піснею «За літом, за весною» та елементами фаєр-шоу.

Своє вміння «жонглювати» словами показала Аліна Шелудько з авторським віршем «Давай».

Третьокурсниця Марія Панасенко подарувала глядачам пісню «Стріляй».

Наступним номером, який чекав глядачів, став спортивний рок-н-рол у виконанні Анастасії Олєйник та Руслана Голікова.

Володарки надзвичайних голосів Анастасія Гонтар та Вікторія Хитун подарували глядачам пісню «Make-up».

Піснею «I have nothing» запам’яталася четвертокурсниця Олександра Зіма.

Передостаннім номером факультету ТВМС став контемп у виконанні Руслана Голікова.

Наостанок нас чекав номер «Косплей» під керівництвом Дар’ї Ткач, у якому було продемонстровано фантастичні наряди анімаційних героїв.

Услід за факультетом ТВМС на сцену вийшла команда економічного факультету, яка підготувала своє бачення теми «Дніпро – місто студентської мрії». Сюжетною лінією виступу було засідання богів з гори Олімп, на якому вирішувалося, чи гідне місто Дніпро називатися столицею студентів.

Першим номером концертної програми економічного факультету став джазовий вокал Владислави Новоєнко з піснею «Feeling good».

Під живу гітарну музику задала драйву пісня «Супермен» у виконанні Владислава Іванова, Ігоря Плахотнюка та Івана Макеєва.

Пристрасті концерту додало аргентинське танго в постановці студентів економічного факультету.

Мігур Вікторія та Горобій Дмитро продемонстрували кавер на пісню групи Бумбокс «Вахтерам», а Аліна Цвілей виступила з піснею «Шагай».

Божественне виконання танцю контемп підготували Святослав Прудиус та Вікторія Скворцова.

Розповіла про наше місто піснею «Дніпропетровськ» Анна Журавель, а вслід за нею, з розважальною піснею на сцену вийшла Зінчук Валерія.

Підкорив залу шалений танець «Вогонь» у виконанні Зінчук Ольги.

На завершення, свій авторський вірш прочитав Савченко Микола, після чого пролунала фінальна пісня.

Таким чином, кожен факультет нашого університету довів, що має талановитих студентів і заслуговує на звання кращого. Вже дуже скоро ми дізнаємося, команда якого факультету перемогла у фестивалі цього року, а поки що бажаємо успіху кожному учасникові «Студентської весни 2018».