22 березня в Українському державному хіміко-технологічному університеті в рамках фестивалю «Студентська весна 2018» відбувся другий концерт.

Цього разу свої таланти презентував факультет КН та І, лірично налаштовані студенти якого розповідали глядачам історію кохання, в якій присутні і радість, і розчарування, однак все закінчується хепі-ендом.

Концерт розпочався з виконання авторського репу. Талановиті хлопці та дівчата підготували яскраві танцювальні номери, продемонстрували свої музичні та вокальні таланти. Також студентам вдалося занурити глядачів у атмосферу справжнього театру тіней.

Від викладачів факультету КН та І участь у концерті взяла Наталія Вікторівна Куцик-Савченко, яка виконала пісню англійською мовою.

Так пройшов другий етап фестивалю «Студентська весна 2018» в УДХТУ. Перші три факультети задали високу планку у своїх виступах, та ми сподіваємося, що найцікавіше ще попереду і наступні команди, які будуть боротися за перемогу у фестивалі, підготують не менш яскраві програми.