27 березня у рамках фестивалю «Студентська весна 2018» в УДХТУ презентували свої концертні програми факультети ТОР та БТ і ТНР.

О 16:00 концертну програму відкрила команда факультету ТОР та БТ, запропонувавши глядачам гумористичне відео про студентів Хімтеху.

Першою свій талант співачки розкрила третьокурсниця Коноваленко Лілія з піснею «Там де ми є».

Наступним номером програми став танок Lean-on.

Віртуозною грою на гітарі підкорив серця публіки четвертокурсник Станіслав Сігаєв.

Студентка другого курсу Голосна Ганна подарувала глядачам пісню «Індиго», а третьокурсниця Волошина Ірина – пісню «Антарктида».

Також учасники команди факультету ТОР та БТ виконали танцювальні номери. А поціновувачі сучасних танців змогли насолодитися неперевершеними номерами у виконанні танцювального хіп-хоп колективу «Ем Сі Блек».

Виступ був завершений виконанням фінальної пісні усіма учасниками.

О сімнадцятій годині на сцені з’явився танцювальний колектив «Модерн» із танцем «Феєрія вогню», яким розпочала свій виступ команда факультету ТНР. З піснею «Намалюю тобі зорі» виступила Анастасія Семенчук.

Пластичним виконанням танцю зачарувала Олександра Тихонова.

Перлиною концерту став колектив з двох представниць факультету ТНР «Звёздочка», який протягом усього концерту дарував глядачам гумор і танці.

Музичний номер на бандурі виконала Софія Коваль, услід за якою з піснею вийшов студент факультету ТНР та зірка нашої сцени Дмитро Тетерущенко.

Підкорив глядачів і неповторний номер Єлизавети Дерев’янко, в якому дівчина продемонструвала вищий пілотаж з фігурного катання на роликах.

На завершення, з розважальним гумористичним номером у образі Олега Винника на сцену вийшов Олександр Шейн, після чого пролунала фінальна пісня.

Таким чином, відбулися вже три концерти фестивалю «Студентська весна». Ми з нетерпінням чекаємо, що нам підготували останні два факультети: економічний і ТВМС.