Студенти-іноземці УДХТУ взяли участь у І міжнародній науково-практичній конференції іноземних студентів в Університеті митної справи та фінансів

14 травня в УМСФ відбулася І міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців та слухачів підготовчих відділень «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів». Організатори заходу – викладачі кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей під керівництвом доктора філологічних наук, професора О. Л. Калашникової.

До роботи конференції долучилися студенти-іноземці із ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»ДЗ «Дніпропетровська медична академія», Технічного університету «Дніпровська політехніка».

Тематика доповідей була найрізноманітнішою: обговорювалися сучасні екологічні проблеми, природні ресурси України, вплив кольоротерапії на здоров’я людини, а також особливості камерунської жіночої зачіски. Слухачі підготовчого відділення Університету митної справи та фінансів Дергхам Бассам підготував доповідь про економічний цикл та його фази, а Сігуїдж Юссеф порушив актуальну для іноземців проблему – права іноземних громадян в Україні.

Студентка ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» Йонта Тчіофо Джозіан (факультет технології високомолекулярних сполук, 5 курс) продемонструвала високий мистецтвознавчий рівень у статті «Концепт камерунської зачіски: естетика плюс традиція». Метою статті було розкрити зачіску як особливий спосіб самовираження і підкреслення власної індивідуальності камерунок. Студентка також наочно продемонструвала власні досягнення в перукарському мистецтві на прикладах косичок, бокс фрейдів, брейдів тощо.

Іноземні студенти, окрім наукових досягнень, продемонстрували свої таланти у співі та читанні поезії. Конференція «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів» стала справжнім фестивалем науки і талантів, що об’єднав іноземців з різних вищих навчальних закладів міста Дніпро.