1-2 червня в КВЦ «Парковий» у м. Київ пройшов захід міжнародного значення Cosmetics Ukraine International Forum 2017, який був організований Асоціацією «Парфумерія та Косметика України». ДВНЗ УДХТУ є партнером Асоціації та з грудня 2016 року має  договір про творчу співпрацю. В рамках Форуму працювали основі секції: технічні регулювання косметики; інгредієнти для косметики; ринок органічної косметики; зелена косметика: від ідеї до готового продукту. З вітаннями до учасників та гостей форуму звернулась голова правління Вікторія Філатова.

Доцент Авдієнко Т.М., Голова правління Асоціації Вікторія Філатова, студентка гр. 4-ХДК-11 Василенко О.В.

На форумі основними доповідачами були: Алін Вебер (Франція), Магдаліна Каратас-Перфіан (Франція), Алла Селіна (Латвія), Аксель Бандоу (Німеччина), Девід Редондо Муньос (Іспанія) та багато інших провідних фахівців. Доповідачі презентували інноваційні досягнення у виробництві косметики, обговорили питання щодо адаптації законодавства України, стосовно косметичної продукції, до норм і правил ЄС. Завдяки організаторам форуму доповіді іноземних гостей можна було слухати українською мовою.

Студентка гр. 4-ХДК-11 Василенко О., доцент Авдієнко Т.М.,завідувач каф. КПІ, проф. Чигиринець О.Е.

Представниками  ДВНЗ УДХТУ були студентки факультету ТНР, кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ, групи 4-ХДК-11 Василенко Олена, Ластеженко Катерина та доцент кафедри Авдієнко Т. М.

Делегація УДХТУ : Василенко О., Авдієнко Т., Ластеженко К.

Під час заходу учасники форуму мали змогу відвідати виставки, на яких були представлені обладнання, різноманітна сировина для виробництва косметичних засобів, а також широкий асортимент косметичної продукції українського та міжнародного виробництва – від декоративної косметики до засобів по догляду за тілом, обличчям, волоссям  та ін.

На форумі були представлені провідні постачальники харчових ароматизаторів, парфумерних композицій, ботанічних екстрактів і спеціальних інгредієнтів для напоїв і харчової промисловості. Представники компанії ознайомили нас з асортиментом продукції та розповіли про їх виробництво.

Жваве обговорювання різноманіття ароматів з представником компанії

PERFI Creative Lab компанії «ВЕКСХОЛД», яка відома як виробник високоякісної парфумерної та ароматичної продукції.

Знайомство з новинками парфумерної індустрії

Про передову технологію іонізованої води, яка є унікальною платформою для інноваційних косметичних продуктів розповів Джордж Боілл, представник CEO ADWATIS SA (Швейцарія). Дивовижна технологія Advanced Water S-100 відкриває нові рішення для косметичних продуктів, без використання будь-яких консервантів або емульгаторів для виробництва кремів і лосьйонів.

Студентки гр. 4-ХДК-11: Василенко О., Ластеженко К.;  Джордж Боілл (Швейцарія)

Вперше в програмі форуму працювала секція «Освіта і Кар’єра», керівником якої є Кушнерчук Валерія. З привітальним словом до учасників форуму звернувся заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. В рамках секції проходив конкурс на найкращу наукову роботу молодих вчених. Доповіді стосувалися різноманітних напрямків косметичного виробництва і були представлені студентами наступних ВНЗ України: Одеська національна академія харчових технологій, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут хімії поверхні ім. А.А. Чуйка Національної академії наук України, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця та ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Завідувач кафедри НУХТ Сокольський Г.В., доцент ХНУТ Салєба Л.В.,

доцент УДХТУ Авдієнко Т.М., завідувач кафедри КПІ проф. Чигиринець О.Е.,

завідувач кафедри ХНУТ проф. Сарібєкова Д.Г.

В секції «Освіта та Кар’єра» з доповідями на тему «Розробка рецептур косметичних засобів по догляду за немовлятами» виступили студентки групи 4-ХДК-11 спеціальності «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» Василенко Олена та Ластеженко Катерина. Науковим керівником студенток є доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ Авдієнко Тетяна Миколаївна.

Тема доповіді Василенко Олени «Розробка інноваційної рецептури крему під підгузок для немовлят»

Ластеженко Катерина представила інновації  рецептури гіпоалергенного шампуню для немовлят

За найкращі наукові роботи та інноваційний підхід у розробці дитячої косметики студентки ДВНЗ УДХТУ Василенко Олената Ластеженко Катерина отримали дипломи, сертифікати та грант від основного спонсора конкурсу – фармацевтичного науково-дослідного центру Альянс Краси (м. Київ).

Вручення гранту студенткам УДХТУ генеральним директором

ПП «Альянс краси» Геращенком В.О..

Переможниці конкурсу з нагородами:

Ластеженко К.Ю., Василенко О.В. – студентки 4 курсу ф-ту ТНР

Переможці секції «Освіта і Кар’єра» зі спонсорами та  організаторами

Cosmetics Ukraine International Forum 2017

Участь у заході стала можливою завдяки підтримці ректорату ДВНЗ УДХТУ та відділу НДРС.

Запрошуємо подивитися фотозвіт з міжнародного заходу

Cosmetics Ukraine International Forum 2017.

Заступник декана ф-ту ТНР, доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ Авдієнко Т.М.