Стипендії уряду Мексикі для навчання студентів

Мексиканське агентство міжнародного співробітництва з питань розвитку (AMEXCID) від імені Міністерства закордонних справ запрошує іноземних громадян, які зацікавлені у вивченні спеціалізації, магістра або докторантури, проведення дипломних та післядипломних досліджень взяти участь у програмі стипендій уряду Мексики 2019 року.
Стипендії пропонуються більш ніж 180 країнам через низку спеціальних угод. Більше 70 мексиканських установ беруть участь і всі пропонують академічні програми, зареєстровані в Національній раді з науки і техніки (CONACYT).
Пропонуючи стипендії для іноземних студентів, Мексика підтверджує свою прихильність до програм співробітництва, які допомагають створити висококваліфікований людський капітал.
Конкурс триватиме до 28 вересня 2018 року.
Результати будуть оголошені 5 грудня 2018 року.