Стартував грантовий конкурс для студентів, молодих вчених та аспірантів, які досліджують екологічні проблеми України та світу

UKRSIBBANK: Climate Change makers Awards оголошує Грантовий конкурс для молодих екологів.

В конкурсі можуть взяти участь та залучити ресурси для реалізації свого стартапу студенти, молоді вчені та аспіранти, які досліджують питання збереження екології.

Програма дозволить молодим дослідникам запропонувати своє бачення вирішення екологічних проблем України та світу. Фіналісти та автори найкращих проектів познайомляться з досвідченими фахівцями галузі, а переможці отримають гранти.

Конкурсні роботи мають досліджувати такі теми, як: земля, вода, повітря, людина, радіація або відходи.

Серед інших вимог – кандидати повинні навчатися на природничо-математичних або інженерно-технічних спеціальностях, а також займатися екологічними проектами.

Грантовий фонд пропозиції складає 70 тис гривень.

Графік реалізації

10 жовтня

30 листопада

Прийом проектівПроекти, які спрямовані на вирішення екологічних проблем України та світу
03 грудня

07 грудня

Відбір фіналістівРішення будуть відібрані та перевірені найкращими спеціалістами за оголошеними критеріями оцінювання
12 грудняФіналПрезентація проектів у м. Києві
15 січняПочаток промокампанії для переможців конкурсуУ січні 2019 року буде запущена промокампанія для просування та популяризації проекту/рішення

Докладніше про конкурс, умови та переваги участі за посиланням.