Вчора, 02.03.2018 почалась робота експертної комісії при проведенні чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія» у Державному вищому навчальному закладі «Український державний хіміко-технологічний університет».

У перший день роботи відбулась зустріч ректора університету Півоварова Олександра Андрійовича з членами експертної комісії Лукашовим Володимиром Костянтиновичем (голова комісїї, професор, д.т.н. Шосткинського інституту Сумського державного університету), Знаком Зиновієм Орестовичем (професор, д.т.н. НУ «Львівська політехніка») та Глуховським Владиславом Вікторовичем (доцент, к.т.н. НТУУ ім. Сікорського).

Проведення комплексних контрольних робіт (ККР) в студентських групах, перевірка якості виконання курсових, дипломних робіт та ККР.