Пропозиція для тих, хто не здав ЗНО

Якщо Ти не склав ЗНО, проте бажаєш бути в дружній студентській родині і гарантовано комплексно та системно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання наступного року Український державний хіміко-технологічний університет пропонує навчання на нульовому підготовчому курсі.

“Нульовий” курс включає навчання за спеціальними програмами протягом навчального 2018-2019 року

з 01.10.2018 р. по 20.04.2019 р. (з понеділка по четвер).

Час навчання з 930 по 1420 год.

Вартість навчання за весь період – 3000 грн. (за один предмет)

Слухачі підготовчого відділення при необхідності забезпечуються гуртожитком.

Слухачі мають права та обов’язки на рівні зі студентами:

приймати участь в культурно-розважальних та спортивних заходах, мають право на відпочинок в спортивно-оздоровчому таборі.

Навчання проводиться високодосвіченими педагогами за навчальними програмами , які охоплюють ЗНО 2018 року за наступним предметам:

Математика, українська мова та література, хімія, фізика, іноземна мова, історія України та біологія.