У п’ятницю, 30 жовтня на базі Національної гірничого університету відбулася Всеукраїнська конференція «Горизонт 2020: Крок за кроком». На заході були присутні представники ВНЗ Дніпропетровської області. У програмі конференції були: презентація регіонального контактного пункту Горизонт 2020, детальний опис програм, що діють у рамках Горизонт 2020, інші наукові програми ЄС, їх умови, правила та багато іншої корисної інформації. Для подальшої плідної роботи усім учасникам було запропоновано розмістити інформацію щодо наукових проектів, та тих, хто шукає партнерство для участі в Горизонт 2020.

Матеріали конференції та інша корисна інформація доступні на ресурсі.

Стали доступні презентації та інша корисна інформація конференції «ГОРИЗОНТ 2020: КРОК ЗА КРОКОМ», яка відбулась 30 жовтня на базі Національної гірничого університету.

Матеріали доступні за посиланням: http://rcp.nmu.org.ua/index.php/uk/zakhody/51-bezpech..

Начальник отдела международного сотрудничества ДВНЗ УДХТУ, Коток В.А.