Перемога студентки ХДК у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

22-23 березня 2018 в ДВНЗ УДХТУ м. Дніпро відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Хімічні технології та інженерія”.

Доцент Коваленко В.Л., ректор ДВНЗ УДХТУ професор Півоваров О.А.

Освітньо-професійну програму «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» представляла магістр групи 5-ХДК-11 Миргородська В.Д., яка виступила на конференції з доповіддю на тему «Розробка рецептури зволожуючої сироватки для обличчя та контроль якості готового продукту» (науковий керівник доцент кафедри аналітичної хімії та ХТ ХД та КЗ Авдієнко Т.М.). У наш час на ринку косметичної продукції існує багато косметичних засобів для покращення вигляду шкіри обличчя, а сироватки займають окрему нішу в цьому різноманітті.

На конференції виступили з цікавими доповідями студенти з Харкова, Сум, Києва та Дніпра. Конкурсній комісії було важко визначити переможців, тому що кожна доповідь була цікава по-своєму та гідна перемоги. Критерії оцінювання були достатньо жорсткі.

Учасники конференції відвідали  музей ДВНЗ УДХТУ, де почули цікаві розповіді про історію університету, а також фестиваль «Студентська весна 2018».

Голова конкурсної комісії ректор ДВНЗ УДХТУ професор Півоваров О.А. особисто нагороджував переможців.

Ректор ДВНЗ УДХТУ професор Півоваров О.А., студентка гр.5-ХДК-11 Миргородська В.Д.

Наукова новизна дослідницької роботи Миргородської Вікторії полягає у розробці зволожуючої сироватки з використанням натуральних компонентів – продуктів бджолярства (прополісу, меду) та гіалуронової кислоти. За це Вікторія отримала не тільки диплом ІІ ступеня та сертифікат учасника, але й почесну грамоту у номінації «За оригінальність і перспективність в створенні натуральних засобів».

Магістр Миргородська Вікторія – переможець

Заслужені нагороди

Заступник декана ф-ту ТНР,

доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ Авдієнко Т.М.