Обрати сторінку

Отримано доступ до Scopus та Web of Science

Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» отримав доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Відповідно до наказу МОН України від 19.09.2017 р. №1286 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science надається за кошти державного бюджету.

Доступ до баз даних надано з 13.10.2017 р. до 31.10.2018 р.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів та студентів нашого університету, а також інших вищих навчальних закладів і наукових установ скористатися можливістю доступу до баз даних. Зробити це можна в читальних залах Науково-технічної бібліотеки ДВНЗ УДХТУ в робочі дні в межах робочого часу (з 9.00 до 17.00).

Співробітники університету можуть користуватись контентом та можливостями наукометричних баз даних з будь-якого комп’ютера університету, що знаходиться в мережі університету та має доступ в інтернет.

Scopus— бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. На січень 2017 р. містить понад 50 млн. реферативних записів. Рубрикатор Scopus (ASJK) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах. Індексує 18 тис. назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5 тис. видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Web of Science – реферативна база даних наукового цитування, надається компанією Thomson Reuters. Web of Science надає можливість пошуку серед понад 12 тис. журналів і 160 тис. матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук. Крім пошуку, Web of Science встановлює посилання між певними дослідженнями з використанням цитованих матеріалів і тематичних зв’язків між статтями, встановленими авторитетними дослідниками, що працюють в даній області.

Довідкові матеріали щодо користування інструментами бази даних Web of Science розміщено на youtube каналі Clarivate Analytics Українською https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg .