+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Програма подвійних дипломів з Польським університетом «HUMANITAS» (Wyższa Szkoła Humanitas University, Польща).

Програма надає можливість студентам УДХТУ отримати два дипломи: український та польський рівня «Магістр» та «Бакалавр».

Польський диплом визнаний в країнах Євросоюзу і за його межами.

Нові можливості та переваги навчання на міжнародній програмі:

1. Дистанційна освіта за кордоном.

2. Ціна – 350 євро на рік.

3. Освітні програми та навчальні плани синхронізовані і співставні.

4.  Періоди навчання і результати іспитів в університеті-партнері визнаються автоматично і зараховуються на підставі діючих між університетами домовленостей.

5. Учасники програми здобувають різноманітний позитивний досвід, перебуваючи в країні розташування ВНЗ-партнера:

• навчаються за новими сучасними методологіями і отримують практичні навички в рамках європейського досвіду;
  • відвідують лекції досвідчених професорів українського і польського університетів;
  • навчаються у крос-культурному середовищі;
  • беруть участь у програмах мобільності студентів;

Навчання у ВНЗ Європи надає додаткові переваги при працевлаштуванні!

За детальною інформацією звертатись:

Кафедра економіки промисловості та організації виробництва (К.  405)
зав. каф. Гармідер Лариса Дмитрівна
Тел. для довідок (вайбер): 068-855-43-64