+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

“Ліга Хімтеху” 2018

Український державний хіміко-технологічний університет багатий на талановитих студентів. У нас навчаються власники неповторних голосів і віртуози гри на музичних інструментах, поети та коміки, а університет робить усе, щоб студенти розвивали та шліфували свої таланти. Так, в УДХТУ проводяться конкурси “Студентська весна”, “Ліга Хімтеху” та інші заходи, де кожен охочий може продемонструвати свої унікальні здібності.

Напевне не знайдеться людини, яка б не любила сміятися. Кожен з нас жартує з друзями, переглядає комедії та гумористичні шоу. Для позитивних людей гумор – невід’ємна частина життя. Але далеко не кожен може жартувати зі сцени так, щоб це по-справжньому було цікаво публіці, не кожен може вигадати жарт, зрозумілий великій кількості людей. Нам вдалося поспілкуватися з командою – учасницею “Ліги сміху”, спроможною зачепити своїм гумором не лише звичайних людей, але й справжніх метрів гумору.

Зі створенням проекту “Ліга сміху” український гумор вийшов на новий рівень розвитку. Сьогодні мало кому цікаві класичні гумористичні сценки. Саме концептуальний підхід стає основою сучасного гумористичного простору і кожна команда намагається знайти свою нішу. Не винятком стали і студенти нашого університету, активні учасники “Ліги Хімтеху”, які створили команду “Плем’я помилки Дарвіна”.

Ідея створення цієї команди та її стилізація під первісних людей належить студентам п’ятого курсу факультету ТОР та БТ Максиму Задорожному та Маруфу Саттарову, до яких згодом доєдналися студенти факультету ТНР Олександр Шейн та Дмитро Тетерущенко. Спочатку не всі сприймали гумор хлопців, але скоро вони довели, що насправді талановиті гумористи.

Подаючи заявку на участь у телевізійній “Лізі сміху”, молода команда навіть не сподівалася на успіх. У першому, відбірковому, турі взяли участь 200 команд із 7 країн. Три редактори, в тому числі зірка КВК Андрій Чивурін, повинні були відібрати 49 команд для участі в другому турі “Ліги сміху”, до їх числа потрапляє і “Плем’я помилки Дарвіна”. У підготовці до виступів хлопцям допомагала команда “Брак ромашки” та інші досвідчені учасники, яким наша команда досі вдячна.

У другому турі гру команд оцінювали Володимир Зеленський, Ігор Ласточкін та інші зірки “Ліги сміху”. Концепт команди сподобався членам журі, але через те, що команда занадто молода, “Плем’я помилки Дарвіна” не потрапило до телевізійних ефірів.

Після вдалого виступу на центральній “Лізі сміху” команду було запрошено до другого туру регіонального фестивалю “Ліга сміху” в Одесі. Тренером команди став ведучий Валерій Ославський. Саме в Одесі до команди приєдналася талановита акторка Марія Скворцова, яка стала директором команди.

Пізніше команда “Плем’я помилки Дарвіна” взяла участь ще й у “Дніпровській Лізі сміху”, де її тренером став переможець другого сезону “Ліги сміху” на 1+1, Марк Куцевалов.

На сьогоднішній день команда грає у двох найсильніших регіональних чемпіонатах “Ліги сміху”, а також бере участь в інших гумористичних проектах. Офіційного спонсора “Плем’я помилки Дарвіна” не має, а свою подяку за фінансову підтримку команда висловлює Українському державному хіміко-технологічному університету.

Хлопці зізнаються, що гумор – це їхнє життя. Почавши виступати на сцені ще першокурсниками, вони вже не уявляють свого життя без гумору. Сподіваємося, що їхні плани здійсняться і зовсім скоро “Плем’я помилки Дарвіна” стане однією з найкращих та найпопулярніших гумористичних команд на українській сцені.